Pulveri - Krāpnieks

Ja Jums piedāvā uzsākt kādu biznesu Arnis Reiss, iesaku uzmanīties. Piedāvā iegādāties veļas pulverus vai šampūnus Polijā un Vācijā, izdevīgi realizējot šeit. Shēma veinkārša : paņem Jūsu iegādāto preci realizācijai un sāk no Jums slēpties, neatgriezot ne preci, ne naudu. Tiek izdomāti neskaitāmi stāsti un notikumi, lai arī neatdotu naudu. Ir parādā jau daudziem cilvēkiem, zem šīs un citām shēmām

J Jānis 16.12.2010

Shēma ir arī, ka pārliecinoši nodemonstrē biznesa plānu ar 100% varbūtību peļņas (atgriežamās summas) iegūšanu, bet - protams, ka pēc tam nekā! Tā kā ja ir iespēja tad izvairieties, jo krāpnieks Arnis Reiss ir gatavs uzmest vienmēr!!!
Arnis Reiss uzmetīs noteikti - ar 100% garantiju!

H Hemingvejs 23.01.2011

Ir bijuši vairāki biznesi ar šo cilvēku, neko sliktu teikt nevaru, 3 gadi pa mežiem nau maz, punktuāls, vienmēr palīdzēs, iespējams paši vainīgi.

M med51 06.02.2012

Esmu Ziepenes puika, kopa uzaugam, p e e j o maizes kumosu esam dalijusi, tadas mulkibas nevajadzetu rakstit, ja pasam biznesa kas nav sanacis, tad meklet kadu vainigo-tas ir stulbi.
Viens pats laikam gribeji parnemt so biznesu-tapec varbut aplauzies...

B baltais 15.10.2012

Šis cilvēks līdz brīdim ir labs un izpalīdzīgs. No manis arī Arnis izkrāpa navigāciju un aizlaidās uz Vāciju, kā viņu tagad dabūt rokās?

B baltais 15.10.2012

Šis cilvēks līdz brīdim ir labs un izpalīdzīgs. No manis arī Arnis Reiss izkrāpa navigāciju un aizlaidās uz Vāciju, kā viņu tagad dabūt rokās? Ja kāds zin, dodiet lūdzu ziņu.