www.sudzibas.lv Pullmen Corp Nemaksā algas

Pullmen Corp - Nemaksā algas

Sevi sauc par Kazadi KABOZA
President of Baltic Gourmet Club, kurš neeksistē.

Patriks Kaboza ir īstais vārds
PSC vispār uzreiz 100 cilvēkus čakarēt.
Savu Facebook viņš neizmanto- tik 10 draugi tur. https://www.facebook.com/patrick.kaboza
VIņš izmanto šo https://www.facebook.com/ikiss.rigart
Viņš domā ka baigi aizsitis ir domeinu nākamā gada Riga Fashion Weekam? LoL tak LV domeins var būt pat savādāks vai tāds pats.- http://whois.domaintools.com/riga-2014.com
Viņš ir Lindermanis Francijā, kandidāts Franču kautkādām vēlēšanām ārpus Francijas pārstāvniecībai. http://carbonpolitics.com/category/europe-2/page/4/
Vēl arī Eiropas Parlamentam :D https://www.facebook.com/LeCandidat.Patrick.Kaboza
Francijā mēģina veidot parlameta pārstāvjus nepilsoņiem (Expats- people who live abroad) un dabūt iespēju balsot Francijā nepilsoņiem http://www.bbc.co.uk/news/uk-17893296

Ipašnieks Pullmen Corp, SIA Kaboza Patrick 12000.00000000 29.09.2011

Uzņēmuma pilns nosaukums: SIA "Pullmen Corp"
Reģistrācijas numurs: 40103463281(Skatīt ES PVN reģistrā)
Reģistrācijas apliecības numurs: Nr. K116931. 27.09.2011
Reģistrācijas datums: 27.09.2011
Juridiskā adrese: Rīga, Pulkveža Brieža iela 8-1, Latvija
Pamatkapitāls: Apmaksātais pamatkapitāls - 12000.00 LVL (Reģistrēts UR 05.10.2011)
Reģistrētais pamatkapitāls - 12000.00 LVL (Reģistrēts UR 05.10.2011)

Un laikam nodokļus nav maksājis.
22.04.2013 (reģistrēta saimnieciskās darbības apturēšana, pamatojoties uz Valsts ieņēmumu dienesta 16.04.2013. lēmumu Nr.8.47.2/L-10217)

Un lapa ar ko piesedza savas firmas fiktīvo darbību paša labuma gūšanai un nodokļu nemaksāšanai.

K

K Kangarooo 11.11.2013

Patrick Kaboza, Riga, Latvija from Paris, France. Maybe French.

Q Quzz 11.11.2013

Kangarooo, ko viņš tieši Tev ir izdarījis, ka Tu tik aktīvi darbojies, lai viņu nomelnotu? Tikai interese.

K Kangarooo 12.11.2013

Atrasto informāciju apkopoju. Ir sūdzības bet trūka informācija.
Kur es kautko nomelnoju? Nē neesmu nomelnojis, kautko sajauci. Ja nu cilvēki meklēs tad lai vieglāk viņiem Es tikai apkopoju informāciju par viņa izgājieniem un kas tad tā persona patiesībā ir. Piem kas ir viņa īstais vārds utt.

Z Zonda Intelligence 31.12.2017

Kāds jauks žīdiņš, jānopucē šautenei optika!