www.sudzibas.lv Pūlciņi. par skolu- Rīgas Angļu ģimnazija

Pūlciņi. - par skolu- Rīgas Angļu ģimnazija

Labdien! Es vēlētos paprasīt vai šogad beidzot būs kāds sporta pulciņš arī meitenēm????? Jo, jau kuro gadu nekas nenotiek????? Es saprotu ka pašu skolu skolotāji varbūt negrib vadīt šādus pulciņus bet taču var izzīrēt zāli vai piesaistīt kādu komandu, kura meklē zāli. Piemēram tagad ļoti LBS( Latvija basketbola savienība) meklē vēl telpas, kur jauniešiem izpausties. Vai arī var piesaistīt kādu trenneri, kas grib ar bērniem strādat. Ja arī nav tādi līdzekļi, vecāki ari var maksāt mēnesī kādu naudiņu, tā nav problēma!!!

Vēl atceros, kad es gāju skolā, bija aktiermākslas, tautu dejas, modernās dejas, mākslas nodarbības un pat orķestris skolēniem līdz pat 9.klasei, bet kapēc tagad nekas tāds nav????? Tagad jaunieši atnāk mājas un sēz mājas uz neizpaužās nekādas nodarbībās. Un skolā ir tik daudz skolēni, kas gribēu jauki pavadīt laiku, gan pirmklasnieki un skolēni līdz pat 9.klasei!

Paldies, ka mani uzklausijāt .
Ar cieņu Marta.

S Sauliite 13.09.2011

Gan dzīvību, gan veselību zināmā mērā arī var nopirkt! Lai nu kā, nav jau brīnums, ka visas tikai naudu no Tevis grib, ja jau visu tikai naudā vērtē.

T ToSauliite 13.09.2011

No sava likteņa izbēgt un atpirkties nevar! Saulite, tu vakarā arī uzspīdēsi?

S Sauliite 13.09.2011

Izbēgt nevar, tomēr pamainīt gan var!

T ToSauliite 13.09.2011

Atā Sauliite, līdz vakaram!

P paula 13.09.2011

Paldies Dievam no šis skolas aizgāju!!!
labak tur savu kāju nespert, direktors visu savu naudu panem sev!

K kate 13.09.2011

to saulite!

laikam jums viss saistas ar seksu, jo normalas atbildes no jums nav par so temu.
Un pulciņš ir veids kā bernam izpausties, priecaties, nevis kautkur Iegrūzt!!!

S Sauliite 13.09.2011

Ja māte nevar atrast nevienu pulciņu, bet tikai sūdzas par to trūkumu, tad tā ir "nogrūšana".

T ToSauliite 13.09.2011

Sauliite, kur tu pazudi?Neņem galvā šis klukstes, jo par pasaules bērniem jau nu gan tev sava galva nav jālauza.Interesanti, kā šīs tika pie bērniem bez seksa?