www.sudzibas.lv Pūlciņi. par skolu- Rīgas Angļu ģimnazija

Pūlciņi. - par skolu- Rīgas Angļu ģimnazija

Labdien! Es vēlētos paprasīt vai šogad beidzot būs kāds sporta pulciņš arī meitenēm????? Jo, jau kuro gadu nekas nenotiek????? Es saprotu ka pašu skolu skolotāji varbūt negrib vadīt šādus pulciņus bet taču var izzīrēt zāli vai piesaistīt kādu komandu, kura meklē zāli. Piemēram tagad ļoti LBS( Latvija basketbola savienība) meklē vēl telpas, kur jauniešiem izpausties. Vai arī var piesaistīt kādu trenneri, kas grib ar bērniem strādat. Ja arī nav tādi līdzekļi, vecāki ari var maksāt mēnesī kādu naudiņu, tā nav problēma!!!

Vēl atceros, kad es gāju skolā, bija aktiermākslas, tautu dejas, modernās dejas, mākslas nodarbības un pat orķestris skolēniem līdz pat 9.klasei, bet kapēc tagad nekas tāds nav????? Tagad jaunieši atnāk mājas un sēz mājas uz neizpaužās nekādas nodarbībās. Un skolā ir tik daudz skolēni, kas gribēu jauki pavadīt laiku, gan pirmklasnieki un skolēni līdz pat 9.klasei!

Paldies, ka mani uzklausijāt .
Ar cieņu Marta.

L Liene 12.09.2011

Tiešām esi gājusi skolā?? Pēc kļūdām tekstā jādomā, ka nē..

S Skolotajs 12.09.2011

Pulcini un fakultativas nodarbibas ir katraa skolaa, ari museja, ludzu Jusu iesniegumu, un, ja ir vairaki berni attiecigajaa pulcinaa-viss var notikt, tik sadus jautajumus parasti risina ar skolas administraciju, nevis ar interneta starpniecibu.Gaidam Jus skolaa ar iesniegumu par attiecigaa pulcina nodarbibam.

K kf 12.09.2011

"Negib", tas ir viens - nevar, tas ir jau kas cits.. Skolai budžets nav tik liels, uuuun, es neticu, ka nav neviena paša pulciņa, falultatīva! Ja ir tik liela interese iesaistīt meitu kādā sporta nodarbē - nu lūdzu, iespēju tak cik uziet!!! Nevajag visā vainot skolu, ja pie vainas ir pašas neizdarība... Un ja nav "pūlciņu" skolā, tad tās apkārtnē noteikti tādu ir desmitiem..

P paula 12.09.2011

Lasot šo problēmu domāju ka skolai lidzekļu ir, jo skoleni ir ap 1000. Vnk skolotaji to negrib darit.

M marta 12.09.2011

tad godātā kf paradiet kadi tad sporta nodarbibas ir apkartne, pati jus zinat kadu normalu vietu?????? u kapec ta nevaretu but pasu skola, nevis kada aizdomiga viete!

un vel liene, jus pati esat gajusi skola????? nevajag visus apvainot uz reiz!!! nu patiesam!!!

K karlis 12.09.2011

Sveiki! Mans viedoklis ka shi skola ir vispar arpus kritikas! Vismaz sakumklashu limeni! Naudas tur ir gana, tik kur vinu teree :D

N Nesaprotu 12.09.2011

Kas ir "pūlciņš"?

S Sauliite 12.09.2011

Pūlciņš ir liels cilvēku bariņš. Redz, šī "apzinīgā" māte, negrib pati savu kājas plešanas rezultātu audzināt, bet grib citiem "uzgrūst". Tomēr izrādās, ka neviens negrib visu viņas vietā darīt, un tāpēc šī māmuļa tagad ir apvainojusies uz visu pasauli un atnākusi šeit sūdzēties! :)

T ToSauliite 12.09.2011

Labvakar Sauliite!Kur gan tu šīs dienas biji pazudusi?

S Sauliite 12.09.2011

2 dienas nebiju un jau noilgojies?varbūt tiesām "iegādājies" dzīvi?

T ToSauliite 12.09.2011

Domāju, ka esi kaut kur iekritusi! Vai tad esmu jau beigts, ka man "jāiegādājas dzīve"?

T ToSauliite 12.09.2011

Laikam taviem "draugiem" būs taisnība! No savas puses varu vien piebilst, ka tevī ir atmodies zvērinātas vecmeitas sindroms, un steidzami jāķer ciet kāds vecis.
Ar labunakti Sauliite!

S Sauliite 12.09.2011

he un kārtējo reizi Tavas domu domāšanas spējas ir Tevi pievīlušas - es vairs nevaru būt vecmeita! :D

P.S. Zini, ko latviešu valodā nozīmē pēdiņu lietošana?

T ToSauliite 12.09.2011

Vai tad visa pasaule vainīga, ja tevi ir "paveduši un pametuši"?

S Sauliite 13.09.2011

Tad kādēļ vaino visu pasauli pie tā, ka nevienu pavest nevari?

T ToSauliite 13.09.2011

Pasauli vaino tu, bet man ar pavešanu nav nekādu problēmu, kaut gan mūsdienās pavest nemaz nevajag, kur sajūt naudas smaku, pašas maucas virsū!

S Sauliite 13.09.2011

Neapnīk visu laiku ar pērkamām sievietēm tikties? Skaties, ka kādu kaiti "nenopērc"!

T ToSauliite 13.09.2011

Priekš kam tad aptiekās ir vesels arsenāls "aizsardzības līdzekļu"?
Visbiežāk visādas kaites var dabūt no īpaši tuviem un pazīstamiem cilvēkiem.Zini, jau sen esmu nonācis pie secinājuma, ka izmantot profesionāļu pakalpojumus iznāk krietni lētāk, nekā turēt mājās naudas kāsēju.

S Sauliite 13.09.2011

Nav grūti tā dzīvot apzinoties, ka neko vairāk par naudu nespēj nevienai piedāvāt?

T ToSauliite 13.09.2011

Vienīgi veselību un dzīvību nevar nopirkt, pārējais ir pērkams un pārdodams, pat veselas valstis.