www.sudzibas.lv Puka Svetlana - ārsta prakse zobārstniecībā Nepildīts solījums, bez paskaidrojumiem, ka nav vērts gaidīt

Puka Svetlana - ārsta prakse zobārstniecībā - Nepildīts solījums, bez paskaidrojumiem, ka nav vērts gaidīt

Zobārste bija solījusi apkalpot uz darba laika beigām, ja ne kāda meitene saņemsies izārstēt zobu. Man akūts gadījums, izkritusi liela plombe, piepampis vaigs...
Bez kāda brīdinājuma paņēma nākamo klientu, mani "aizdzina", neviena vārda nepaskaidrojot ko apkalpo, vai meitenei zobus vispār laboja. Kabinetā 2 zobārsti, nezināju tieši par kuru cilvēku bija saruna.
Paliku ar sāpošu zobu vēl mocīties, nezinu kur rīt griezties

Papildināts Siikaa99 23.01.2018

vismaz cilvēcīgi būtu pateikusi, lai veltīgi negaidu [slēpt]@ atsēdēju gaidot, pilnīgi bez jēgas

A AlEl 23.01.2018

Zvani visiem zobārstiem pēc kārtas un lūdzies, lai paņem, saki, ka uzpampis. Ar pampumu nav joka lieta, var iedzīvoties problēmās. :( tas process prasa 20min, gan jau kāds paņems.

E ELLIO 23.01.2018

Stomatoloģijas institūts un Denta! Zobārsts neviens nav vainojams,ka jūsu vaigs uzpampis.

A AlEl 23.01.2018

Ir gadījies, ka zobārsts arī ir vainīgs...

S Siikaa99 24.01.2018

nav jau runa par to, ka neņēma, bet varēja vismaz pateikt, lai bezjēdzīgi rindā nesēžu un negaidu vairs...

E ELLIO 25.01.2018

Jā, ja ir oficiāls papīrs par ārsta vainas atzīšanu no Veselības inspekcijas, nevis pacienta paša izdomāts lēmums, ka zobārsts vainīgs.