Pucite

Nekad neejiet stradat uz pirmskolas izglītības iestādi "Pūcīte," izlgāk par pusgadu tur reti kurs nostrada, bet pazemojums saglabajas visai dzīvei. 16. septembra "Diena" ir sludinajums, ka tur atkal vajadzigas pirmskolas skolotājas. Piemakas sanem tikai pielīdēji, un ja arī tās tiek izmaksatas liek justies pateicīgam, it kā tas būtu maksātas no savas kabatas nevis no Rīgas Domes līdzekļiem. Vadītāja jebkurā brīdī var ienākt grupiņā un visu izvandīt, paskaidrojot, ka vinai nav paticis iekārtojums. Bet, ja jums ir labi daudz naudas tad ejiet tieši uz šo bernudārzu, jo tad jūsu mazulim vieta ir garantēta, bet iespējam, jūsu bērnam būs jāguļ uz grīdas.

B bijusiiaudzinaataaja 19.08.2004

Un arii pienaakoshaas Domes piemaxas vadiitaaaj acentiisies patureet sev. Audzinaatajas pienaakumos ietips arii melzemes veshana uz apstaadiijumiem un jumta seguma laboshana uz buudinjaam, kuraas lietus laikaa speeleejas beerni. Ja beerni, nopluuks b/d teritorijaa esoshaas pienenes, tad meenesha piemaxa audzinaataajai tiks atnjemta :(

K Karina 25.08.2004

Runaajot par b/d "Puuciite", jaasaka, ka saadu izgliitiibas iestaadi ieprieks nebiju redzeejusi. To vada drakoniska vadiitaaja, kura iedzen bailes gan savos padotajos, gan beernos. Gaitenjos beerniem jaauzvedas kaa peliiteem, eedamzaalee jaaizeed viss,ko tev dod prieksaa. Reiz esot bjusi situaacija, ka vadiitaaja peec tam, kad visa grupinja bija paeedusi, panjeemusi vienu beernu,(kurs saspiiteejies jeb kaadu zitu iemeslu deelj nav eedis), un seedeejusi tam blakus un ar varu spiedusi eest. Jaaatziist, ka materiaalaa baaze un citas ekstras tur ir liimenii, bet psihologisku traumu tur var dabuut gan beerni, gan pieaugusie. Un visu sito aarpraatu tur rada vadiitaaja, kurai pasai savu beernu nekad nav bijis. Ar, cienju - berna mamma Karina ( paldies Dievam, mans berns so iestaadi jau beidzis)

N netiekminēts 28.01.2009

jā, tas tiesa, es pusgadu tur nenoturējos. arii viss pārējais, kas minēts par šo dārziņu ir balta patiesība. kad visas dārziņa audzinātājas jau baumo, kad atkal nāks jauna audzinātāja, tikai tad pati vadiitāja ienāk un mutiski(nevis rakstiski, kas ir pēc darba likuma 102. panta) paziņo, ka diemžēl pēc divām nedēļām nāk jauna audzinātāja. kā attaisnjumu minot, ka nevar pii strādāt uz pusslodzi un 1, 5 slodzi, bet šī udzinātāja nākot uz slodzi.
Auklītes šeit var atļauties klusās stundas laikā ātri ieskriet nomazgāties, neuzskatot to par kko nehigēnisku, jo cik man zināms šajā dārziņā nekas tāds nav pieļaujams. ja bērns pamostos, lai aizietu uz tualeti- nemaz nevarētu to izdarīt, jo auklīte tajā laikā mazgātos.
kā arī reizēm nēesiet pārsteigti, ja pusdienas laikā atnākat pakaļ savam bērnam, bet auklīte droši aizņēmusi kādu bērna gultiņu un saldi guļ.

: :):) 28.01.2009

njaaa..traki..Neviens nav iedomājies rakstīt piem. iesniegumu bērnu tiesību aizsardzības birojā, kā arī cilvēktiesību iestādēs???Tas tak ir rupjš pārkāpums.

N netiekminēts 28.01.2009

kam ir daudz naudas un daudz pazīšanos ar juristiem to noteikti arī darītu, bet mums vienkāršajiem skolotājiem nekā no tā visa nav :(

J Jana Jakušenko 19.05.2009

Sveicināti visi, kas lasa šo komentāru par "Pūcīti" - vēlējos precizēt un informēt par to, ka šis baisais stāsts ir par "Pūcīti", kas ir valsts bērnudārzs, kas gan šajās sūdzībās nav minēs, jo es pārstāvu privāto pirmsskolu "'Pūcīti" un vēlējos teikt, ka ir radies pārpratums no vecāku puses, kas vēlas apmeklēt mūsu iestādi, kur nekas tamlīdzīgs nenotiek :-) To varu apliecināt ar to, ka mūsu privātais b/d ir atvērts tikkai 15.oktobrī 2009.gadā Raunas ielā 32, bet pirmās sūdzības šajā saitā ir jau 2007.gadā un sūdzībā ir pieminēta Rīgas Domes finansēšana, bet mums ar Rīgas Domi nav nekā kopīga.

B Betsy 13.12.2017

Manuprāt daudz kas ir mainījies "Pūcītē" uz Ērgļu ielas. Man 2 bērni tur iet (4,9 gadnieks un 1,10 gadnieks). Audzītes (lai arī mainījušās lielākajai) visas ir bijuša atraktīvas, atsaucīgas "uz bērna interesēm tendētas". Gan pasākumus cenšas organizēt (arī ārpus bd telpām), gan svētkos rada noskaņu, vedo visādus dekorējumus, utt. Silītei ļoti cenšas ar īpaškajiem bērniem (kuri vēl neiet uz poda, ir barojami). Un tā noņemoties - nebrīnos, ka auklīte grib atlaisties pusdienlaikā - a ko viņai darīt - sēdēt un truli skatīties uz gulošajiem? Kādam "gabals nokritīs", ja viņa pasnauž? Labāk, lai ir atpūtusies!

B Betsy 06.02.2020

Loti labs bērnudārzs! Meita uzsāka 2015.gadā (sogad izlaudums), puika - 2017.gadā. Mums ļooooti paveicās ar pirmsskolas skolotājām meitai. Tie ir cilvēki, kuri savu darbu dara ar visu dvēseli. Un zinam, ka - gan audzītes, gan mēs, gan meita - raudāsim izlaidumā, jo būs jāsķiras.
Arī junioram ir ļoti pretīmnākosas audzītes. Par cik viņs man tāds slinks un nepaklausīgs - laicīgi risinam visas nesaskaņas.