Ptac.gov.lv - Cikrs

Labdien!

Paldies par Jūsu iesūtīto e-pasta vēstuli Patērētāju tiesību aizsardzības centram (turpmāk - PTAC).

Ievērojot Jūsu elektroniskā pasta vēstulēs norādīto, paskaidroju, ka interneta vietnē www.ss.lv SIA Internet ir tiesīgs noteikt pakalpojuma līguma noteikumus (arī cenu) un prasīt, lai tos ievēro. Līdz ar to ieteiktu detalizēti iepazīties ar interneta vietnes lietošanas noteikumiem, savukārt, ja radušies jautājumi vai strīds, vai informācija par maldināšanu, ieteiktu izmantot https://www.ss.lv/lv/contact/ publicēto SIA Internet kontaktinformāciju un vērsties pie SIA Internet ar oficiālu iesniegumu.

Ja, Jūsuprāt, ar interneta vietnes starpniecību tiek vai tikusi veikta krāpšana, informēju, ka PTAC kompetencē neietilpst noziedzīgu nodarījumu, tādu kā krāpšana, izmeklēšana, tādēļ, ja Jūsu rīcībā ir informācija par uzņēmuma veiktajām krāpnieciskajām darbībām, Jums būtu ar iesniegumu jāvēršas Valsts policijā.

Ar cieņu,

T Tong Po 23.09.2016

No sūdzības satura saprotu, ka dažiem nav ko darīt, kā tērēt PTAC ierēdņu laiku ar visādām muļķibām.

donna b 23.09.2016

Neka nesapratu. Un kas ir Cikrs???? (Cirks? Tad varbut parbaudi savu genialo sudzibu, pirms publice).