www.sudzibas.lv PTAC attieksme

PTAC - attieksme

shoriit no riita ierados uz konsultaacijaam PTAC, 213kab.nekaads labriit ne uz redzeeshanos utt.kad saaku staastiit, ka ir par probleemu, pat neljaava pabeigt, ko gribeeju teikt.bezmaz vai lika aizveerties, aatri nobeera savu sakaamo un pasuutiija.aizgaaju aiz durviim paraudaaju, jo taa jau esmu nomociita ar visiem shiem ofisiem.PTAC ir taada iestaade, ka tev ir jaapaliidz un jaaizskaidro situaacija, bet tur...varbuut darbiniecei bija kaads probleemas?kas, laito zin...

K

D Daina 09.09.2009

Kā nav kauna runāt sliktu par PTAC! Runātāji neko nezin, kā ir īstenībā. Tur darbiniekiem esot tik milzīga slodze(pārslodze) skatot Jūsu iesniegtos sacerējumus, kā nevienam no visas iestādes. Tieši šie darbinieki esot visnoslogotākie, ar lielu atbildību, precizitāti un pieklājīgi. Jau sen vairs neesot tā darbiniece, kas bijusi nelaipna. Darbinieki esot visi kompetenti. Vajag ieklausīties, ko saka, jo noteikti Jūs gribat dzirdēt tikai to, ko gribat, bet varbūt Jums nemaz nav taisnība, tāpēc jau nevajag uzreiz apliet ar samazgām PTAC strādājošos. Vajag jau arī pašiem mazliet domāt ar galvu pirms preču iegādes, apskatīt, padomāt, nevis grābt ko pagadās un tad vainot visus citus, tikai ne sevi. Uzskatu, ka visi tie darbinieki, kas izskata Jūsu vēstules ir profesionāli un godprātīgi un tāpēc vajag cienīt arī citu darbu, ne tikai savējo. Mans skatījums ir tāds, ka tur tiešām ir jāstrādā ar dzelzs nerviem, lai uzklausītu Jūsu apvainojumus un spriedelējumus. Padomājiet, pirms kādu vēlaties nomelnot!

K Kleo 09.09.2009

Tie, kuri raksta iesniegumus un sūdzības iestādēm, tajā skaitā - PTAC, gaida tikai vienu atbildi - Jums ir taisnība, te jums būs prece par velti un kompensācija dažu tūkstošu apmērā!! Tiklīdz kāds domā citādi - tā viņš ir korumpēts ierēdnis!
Par PTACu runājot, nevaru teikt neko sliktu, viņiem ir ļoti daudz lēmumu, kas ir par labu cilvēkiem. Kaut vai Aizkraukles banka, Swedbanka, AirBaltic, dažādi mazie ražotāji un pakalpojumu sniedzēji - attiecībā pret viņiem ir pieņemti lēmumi par negodīgas komercprakses pārstraukšanu, noteikti sodi un uzlikts atlīdzināšanas pienākums sūdzību iesnidzējiem. Paskatieties kaut vai viņu mājas lapā.
Tas, ka vienai darbiniecei vienā saskarsmes reizē ir bijis slikta garastāvoklis vai kādas citas problēmas, nav par pamatu visus nosaukt par sliņķiem un muļķiem.

I Ilze 25.07.2011

Neko nepalīdz šī iestāde.

O Osis 25.07.2011

Gribu dzirdēt reāli pozitīvu piemēri kā PTAC palīdz atgūt naudu, ja nav saņemta prece