www.sudzibas.lv PTAC vai PTAC kādām ir palīdzejis?

PTAC - vai PTAC kādām ir palīdzejis?

www.gimene.lv sūtīju preci, apmaksāju. Veikala vairs nav. Sūtīju sūdzību PTAC. Viņi teica sazināsies ar veikalu. Kādam ir palīdzējis PTAC? Visu laiku saka, lai gaidu informāciju viņi nosūtījuši veikalam vēstuli.

J Joske 17.02.2011

Ja juridiskā persona vairs nepastāv, tad kāda jēga čakarēt PTACu?
Ja ir jautājums par preces defektiem tad var mēģināt sazināties ar ražotāju. Bet jebkurā gadījumā, reālais atbildētājs ir pārdevējs. Ja tas vairs nepastāv tadnav arī jēga čakarēt visiem pēc kārtas smadzenes!

V vufi 17.02.2011

Es griezos PTAC ar sudzibu par apavim.Pec likuma man ir taisniba, BET vini saka : loti gruti pieradit, var tikai caur tiesu . p.s likumi ir tikai uz papira.

č ČangalsPleška 17.02.2011

A na hrena, togda eta kontora nuzna?

J Joske 17.02.2011

Pleška, šis kantoris ir vajadzīgs lai tērētu uzņēmēju nervus, lai tērētu budzeta naudu, lai konkrētams kaitam juristu būtu Valsts apmaksāts darbs, lai ģenerētu papīru blāķus, lai atsevišķos gadījumos konsultētu cilvēkus par patērētāju tiesību jautājumiem. Nu un lai arī kādreiz jau kādam palīdzētu strīdus situācijās! Es tā to saprotu!

Z Zinaida 17.02.2011

Zdravstvui Čangal, bludnaja tvoja du6a!Kak prozivae6?Kakaja pogoda segodnja v tvojom gadjuznike?

V vufi 17.02.2011

Vel, PTAC liek griezties pie Neatkarigiem Ekspertiem(tie gan ir unikalie, Turgeneva iela).Es nebiju domajusi, ka ekpertize notiek ta:pie galda tante gados, pataustija, pagrozija zabakus, pastastija par savejem, noplesa 7-8 ls(ja atzinums rakstiska veida, tad 32ls).Mana problema nebija nesadzirdeta un nesaprasta.Driz bus divi manesi un esmu tikai puscela.

I Irēna 17.02.2011

Ja uzņēmumam ir ierosināta maksātnespējas procesa lieta, šāda informācija kļūs publiski pieejama un atbilstoši Maksātnespējas likuma 51. panta prasībām tiks ievietota maksātnespējas reģistrā. (https://www.lursoft.lv/exec?act=MNP_PSEARCH&SessionId=39713070 )Maksātnespējas reģistrā, pamatojoties uz minētā likuma 51.panta 5.punktu, jāievieto arī maksātnespējas procesā ieceltā administratora vārds, uzvārds, personas kods un sertifikāta numurs. Attiecīgi pēc maksātnespējas procesa pasludināšanas, pamatojoties uz neizpildītajām saistībām, Jūs būsiet tiesīga kļūt par vienu no uzņēmuma kreditoriem un, pamatojoties uz maksātnespējas likuma 70.panta pirmo daļu, Jums būs tiesības mēneša laikā no dienas, kad maksātnespējas reģistrā izdarīts ieraksts par parādnieka maksātnespējas procesa pasludināšanu, iesniegt administratoram savu prasījumu. Atbilstoši Maksātnespējas likuma 70.panta ceturtās daļas prasībām, kreditori sava pieteikumā norāda prasījuma pamatojumu, veidu, apmēru un rašanās laiku, atsevišķi minot galvenā prasījuma apmēru, un nepieciešamības gadījumā arī blakusprasījumu apmēru, un pieteikumam pievieno normatīvajos aktos noteiktā kārtībā apliecinātu prasījumu pamatojošu dokumentu norakstus.

J Joske 17.02.2011

Turgeneva ielā laikam atrodas Latvijas Neatkarīgo Ekspertu Asociācija.
Tur strādājoši frukti ir vispār ir nekomentējamas būtnes! Esmu redzējis tik nekompetentus, nepamatotus un nekonkrētus slēdzienus, kādus nekad neesmu varējis iedomāties izsakām, un vēl piedevām pa lielām naudām - kaut kas ap 120 latiem!
Brīnos, kā var šādiem iedot eksperta statusu !

Z Zinaida 17.02.2011

Ne pravda, samie lu46ie eksperti nahoditsja na ulice Tvaika.

V vufi 17.02.2011

Зинаида, вам надо сайт открыть, где вы можете общаться со своими единомышленниками на понятном, вам, жаргоне. Не одна жалоба не осталась без вашего бреда.

Z Zinaida 17.02.2011

Hui vam, hui nam, hui v obe ruki.

K Kate 20.02.2011

Pilnīgi bezjēdzīgs kantoris.

K Kate 23.02.2011

nekādas palīdzības

T ToAnce 23.02.2011

Vai tad tevi tur pakaļā neizdrāza?

V valdis 28.02.2011

PTAC ir lieks kantoris un būtu steidzīgi jālikvidē!

G Gints 21.03.2011

Veikalam pazudusi interneta lapa, tomēr SIA ĢIMENE.LV joprojām pastāv, tai nav sācies, nedz maksātnespējas, nedz likvidācijas process. Manā gadījumā PTAC ir cīnījies ar viņiem - viņi ir PTACu ignorējuši, tad pat snieguši melīgus datus :) -, beigu beigās PTAC ir pieņēmis lēmumu, ka parāds (priekšapmaksa) ir jāatgriež. Ko man tālāk darīt ar šādu lēmumu, nezinu. Šobrīd tiešām arī es īsti nesaprotu PTAC sūtību, ja tam nav nedz izpildvaras, nedz ieteikumu, kā procesu novest līdz galam (tomēr par PTAC darbinieku attieksmi sūdzēties nevaru).
Par veikalu runājot, lielisks piemērs veiksmīgai zema līmeņa vienkāršai krāpniecībai. Droši vien šādi sistemātiski izkrāptu nelielu priekšapmaksu skaits nebūs mazs, un veikalam kopējā "peļņa" šajā kontā būs bijusi tiešām "labs bizness".

P Pipipi 09.07.2011

PTAC pilnīgi neko nepalīdz.

X XuiXui 09.07.2011

Nesaprotu, kāpēc vispār preces jāpasūta pie kaut kādiem šaraškiniem.lv, ja preču pilni veikali, var apskatīt, aptaustīt, turpretī no šiem kaktu kantorīšiem parasti atsūta tos nelikvīdus, kas veikalos nav iztirgojami. Pēc tam atrast vainīgo ir grūti. Vislabāk ir, kad veic priekšapmaksu, bet dabū pretī vien caurumu no barankas.

A agnese2 06.10.2014

Pilnīgi piekrītu, ka PTAC neko lādzīgi nevar izdarīt, jau neskārtaimas reizes esmu sūdzējusies, par krāpniekiem no Lietuvas KILO.lV par naudas atgriešanu un viņu krapšanām, bet rezultāts nekāds, nekko viņi negrib darīt un viss, tikai vienas atrunas, tā nu šie krapnieki jau kādu laiku arī turpina stāstīt cilvekiem visādas pasaciņas. Bet par PTAC kauns :(