www.sudzibas.lv PSRS simboli latvijā Žuravļovs kļūdījās

PSRS simboli latvijā - Žuravļovs kļūdījās

Šodien kāds Žuravļovs iesniedzis ST apelāciju par PSRS simbolu lietošanas aizliegumu, argumentējot to ar to, ka Reihstāgā 1945. gadā komunistu okupanti tur arī uzvilka tādu pašu karogu. Tādu pašu karogu puse Eiropas kā zobu sāpes pacieta 50 gadus. Tādu pašu karogu Latvijā uzkāra uz katras mājas, iepriekš noraujot Latvijas karogu. Vai tu re kādi argumenti!!!
Nākamais arguments ir tāds, ka kaut kur Austrijā kaut kur kaut kādu līdzīgu sirpi un āmuru lieto. Bet tas nav 50 gadu okupācijas sirpis un āmurs. Jo sirpim un āmuram, pašiem pa sevi nav ne vainas. Ar sirpi var nogriezt, bet ar āmuru iedzīt.
Es vienreiz redzēju, ka nejauši sniega kupenā iečurāju sirpim līdzīgu čuras līniju, tāpēc šodien saprotu, ka šis arguments arī nu galīgi neder.
Pēc tam Delfos panesās komentu jūrja ar galveno domu, ka PSRS ir labais un ka to neviens nav nosodījis.
Un tā ir taisnība. Ja vācija uzvarētu, tad arī butu paraugprāva, lai visi redz un dzird, kāds mūdzis iznīcināts. Taču īstenībā tā bija tikai kara tiesa... Krieviju tad nevarēja tiesāt, jo krievi pusi Eiroas sagrāba.
Kaķītis arī pelītei Nirnbergu pirms apēšanas nevar noorganizēt!
Bet visa brīvā pasaule kritizēja un starptautiski izolēja PSRS visus aukstā karja gadus! Pēc PSRS agonijas visa Eiropa un okupētā Eiropa nosodīja PSRS. Vislielākais nosodījums Krievijai tika no Čečenijas. Nosodījums Krievijai ir arī Džohara Dudajeva gatve Rīgā. Bet Krievijai vajag tiesu, kas oficiāli nosodītu komunismu. Eiropa un pasaule ir par maz. Krievijai vajag 12 tiesnešus.
Kuba, Ziemeļkoreja, Krievija...nabadziņi.

W wow 15.05.2009

Un? Ta ir sudziba? Tas ir Jusu subjektivas pardomas, kuras varat ierakstit sava bloga. Nevajag piesarnot saitu!!!