psp diski - Krapsana

Sveiki. Gribetos pazinot par kartejo krapsanos ar psp diskiem. Pie kapnem tuneli, no centraltirgus puses, labaja puse, pret maksligajiem ziediem, atrodas kiosks, kur tirgo psp, pc diskus, konsoles un.t.t. Nesen iegadajos tur divus psp diskus. Izradas, ka viens no tiem nemaz nav psp formata, kaut ar visiem uzrakstiem, bet otrs ierakstits tikai labi ja puse. Devos atpakal. Tur par pardeveju strada krievu tautibas virietis gados, kurs diezgan negribigi man diskus apmainija. Tomert ari ar tiem atkal ir problemas. Spelejot, tas raustas, bet otrai spelei ir norautas beigas missijam. Tadejadi limeni nevar pabeigt, ka ari sakt citu. Visi citur pirktie diski man iet perfekti, tapec sapratu, ka ta ir parasta pirceju krapsana, jo otreiz vini diskus vairs nemaina. Tapec gribetu Jus bridinat. Diski nav tik leti lai tos izmestu. Ar cienu-corvete.

C

D Driver 20.07.2013

Sen jau bija iespēja vilkt spēles no trackeriem un spēlēt cik uziet, nemaksājot neko. Nu disku iegādes/ierakstīšanas izmaksas jebkurā gadījumā ir mazākas, nekā pērkot kautkādos tuneļos. Sorry, šoreiz tā ir tikai tava vaina, bet paldies par ieteikumu, varbūt citi PSP lietotāji neies tur pirkt (kgan nezinu nevienu, kurš vispār mūsdienās pērk diskus).