Psihoterapeits Kaspars Bērziņš - Slikts serviss

Kaspars Bērziņš ir "psihoterapeits", kuram ir tikai viena taisnība - viņa taisnība! Ja izteiksi savu nepareizo viedokli vai atšķirīgo pieredzi, tad kļūsi nevēlams! Iebildumi un kritika netiek pieņemta.
Atcerējos to teicienu par kupnieku, kuram nav kurpes 😄 tagad saprotu, ka arī psihoterapeitam var nebūt viss kārtībā ar psihi.

K kaarlis76 27.12.2020

Pievienojos atsauksmei - mana pieredze ir tāda pati. Tas nav ne psihologs, ne terapeits, bet gan viens iedomīgs vīrišķis, kurš iedomājies, ka ir guru. No psihologa ne smakas. Gribēju rakstīt sūdzību ētikas komisijā un zināt ko? Kaspars nav pieņemts nevienā profesionālajā biedrībā.
Esat uzmanīgi, neuzķeraties uz viņa rakstiem facebook. Šķita tāds sakarīgs, bet izrādās tie nemaz nav viņa raksti, tas ir tīrākais plaģiāts (pārtulkoti krievu psihologu raksti bez atsaucēm). Fuj... tikai apkauno un ceļ neslavu psiholoģijas nozarei. Krāpnieks!

V [email protected] 29.12.2020

No personiskā kontakta ar psihoterapeitu K.Bērziņu,varu padalīties,ka tur ir tukša loze.Nav speciālists, nav inteliğens( attiecībā pret to,ko varētu sagaidīt no doktora ar savu praksi) un izmanto klienta privāto infromāciju,respektīvi,sarunas laikā atklāto,savu ambīciju realizēšanai.

L Linda Meldere 23.03.2021

Cik saprotu, šī ir vietne, kur var izteikt jebkurus apmelojumus un par to neatbildēt? Kā, piemēram, šie 2 - kaarlis76 un Villy89. Nezinu vai tie arī ir psihologi un Bērziņa konkurenti, bet nu tik atklāti melot un sniegt sagrozītu, nepatiesu informāciju, es laikam ilgi neesmu redzējusi. Nosaukt kādu par krāpnieku, pieminot kaut kādus rakstus, kas it kā plaģiāts, kaunināt. Kas vispār ir šie cilvēki? Vai te var tā mierīgi jebkuru cilvēku apliet ar mēsliem un neparko neatbildēt? Kaut vai elementāri ieejot Kaspara Bērziņa facebook lapā uzreiz parādās viņa Eiropas psihoterapeita sertifikāts. Par rakstiem, es palasīju facebook viņa rakstus, kur tur kāds ir saskatījis kaut kādu plaģiātu, nezinu, varbūt kārlis pīpē ko tādu, kas viņam liek redzēt citādāk, nekā pārējiem cilvēkiem. Vai varbūt kārlis prot tikai melus rakstīt, bet neprot lasīt? Villy neizklausās labāk! Laikam viņš pats ir bijis Bērziņa klients, ka tik stiprus apgalvojumus izsaka. Palasot Bērziņa facebook lapu, tur ir simtiem pateicības vārdu par viņa darbu un tikai vislabākās atsauksmes. Un tad te ir viens, kas ir pilnīgi citās domās. Nu varbūt, Villy sava pieredze, lai gan izklausās apšaubāmi un neticami. Viss tas izklausās pēc kaut kādas persongās atriebšanās un apmelojumiem pret Bērziņu, lai mērķtiecīgi grautu reputāciju. Un tas tiešām kārli un villy ir jums apkaunojoši.

S Strazdina Ilze 03.04.2021

Esmu bijusi Kaspara Bērziņa kliente. Varu teikt tikai vislielāko paldies, viņš man ļoti palīdzēja. Un zinu dažus no savām paziņām, kas arī pie viņa ir bijušas un ir vislabākās atsauksmes. Tas, ka te daži apšaubāmi komentātori ar vienādu rokrakstu ir tikai nožēlojami. Jo ir tūkstošiem cilvēku, kuriem Kaspars Bērziņš ir palīdzējis. Cik cilvēkiem palīdzējuši ir Kaarlis76 un Villy? Aicinu domāt ar galvu pašiem!

K Kristīne Leja 09.01.2021

Jā, es arī pārbaudīju, viņš nav nevienā profesionālajā psihoterapijas organizācijā Latvijā (Latvijā tādas ir divas. Latvijas ārstu psihoterapeitu asociācija un Latvijas psihoterapeitu biedrība). Lai arī reklamē psihologa pakalpojumus, nav reģistrēts arī Psihologu reģistrā, tātad nav sertificēts psihologs un nemaz nedrīkst šādus pakalpojumus piedāvāt. Kad pajautāju viņam personīgi, vai var uzrādīt dokumentus, kas apliecina viņa kvalifikāciju, atteicās.

K Kristīne Leja 12.01.2021

Iesaku noskatīties raidījumu: Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Terapeits bez grāda», kur Bērziņa kungs tiek atmaskots. Raidījums bija 11.01.2021. pulksten 19:00 LTV1

L Linda Zariņa 19.03.2021

Pāris vārdi par Kristīni Leju, kas sevi dēvē par astroloģi, zintnieci, guru, laimes māti un vēl sazin par ko. Cilvēks, kas vada kādas mistiskas grupas un zombē sievietes, jo vīrieši tur netiek gaidīti un aicināti. Varbūt ar to ir izskaidrojams Kristīnes Lejas naids un aizvainojums? Kasparu Bērziņu neviens raidījums nevar atmaskot, jo viņam ir nepieciešamā izglītība, darba pieredze un visi nepieciešamie sertifikāti, lai Latvijā strādātu par psihoterapeitu. Ja Kristīne Leja būtu bijusi K. Bērziņa kabinetā, tad viņa būtu redzējusi visus viņa sertifikātus, jo viņi ir izlikti publiksi un netiek slēpti. Tas tikai nozīmē ka Kristīne Leja tur nav bijusi. Esmu pie K. Bērziņa bijusi kā kliente un esmu redzējusi visus viņa sertifikātus. Pērsonīgi esmu pārliecinājusies, ka viņš ir ļoti labs speciālists. Paldies Kasparam par to! Visiem iesaku viņu kā labu psihoterapeitu.

S Strazdina Ilze 03.04.2021

Jāsaka, ka Kristīne Leja ir aizdomīgākā persona, kuru esmu savā dzīvē satikusi. Naida pārņemts cilvēks. Pieteicos pie viņas grupā un tas ir bijis sliktākais, kas ar mani noticis. Uzmanieties un nepieļaujat tādas kļūdas, kā es pieļāvu.

C Citronzale 19.03.2021

Lasot negatīvos komentārus man vienmēr lielais smīns. :) Esmu piedalījies 5 lielos projektos saistībā ar sociālo tīklu un interneta lapu reitingiem un komentāriem. Ak vai, lielākā daļa slikto vērtējumu un komentāru ir tīrais cilvēku personīgais naids un tendenciozi pasūtījumi. Kad visu info reāli ar faktiem saliek kopā, tad nez kāpēc viss izskatās pilnīgi savādāk. :) :) :) Tādas vietās, kā šitā pretīgā sūdzību vieta - ir vispār ārpus jebkadas kritikas. Kaut kads baltkrievu kantoris kurina naidu un pelna naudu. :) :) :)

A Anna Lieckalniņa 19.03.2021

Kaspars Bērziņš ir Eiropas Geštalta psihoterapeitu asociācijas biedrs, viņam ir atbilstoša izglītība un sertifikācija, par to pat var pārliecināties viņa fb un citās lapās, kur ir apskatāmi sertifikāti. Piekam, Kaspars ir bijis arī mācītājs gan Latvijā, gan ASV.
Psihoterapeita darbā ietilpst tas, ka mēs apzināmies, ka kāds klients var nebūt apmierināts ar procesu vai, ja ir uzdots kāds "neērts" jautājums, tās saucas "klienta frustrēšana", tas pat tiek darīts apzināti, tā veicinot klienta izaugsmi, ja gribas lai paijā, var apmeklēt spa salonu.
Psihoterapijas process noteikta nav atpūta kūrortā. Šī procesa uzdevums ir uzlabot klienta dzīves kvalitāti, apzināšanos, uztveri, ieraudzīt arī savas personības tumšās un apslēptās dzīles, tas viss ietilpst dziedināšanā. Kad jūs ejat pie ķirurga, visticamāk jūs gribat tapt "salabots" un rēķināties, ka var būt sāpīgi, ar terapiju ir līdzīgi. Un arī tas, ka kāds klients sliktu runās par apmeklēto terapeitu ir pilnīgi normāls process un neviens profesionāls terapeits nav par to pārsteigts, tas vienkārši ietilpst izaugsmes procesā.
Veiksmi visiem pašizaugsmes procesā!
Anna Lieckalniņa, Geštalta psihoterapeite, Latvijas Geštalta pārstāve Eiropā, Eiropas un Latvijas Geštalta asociācijas biedrs.
P.S. Ir ārkārtīgi daudz psihologu, psihoterapeitu, kuru nestājas nekādās biedrībās un asociācijās, tā nav obligāta prasība.

L Linda Zariņa 19.03.2021

Esmu pārsteigta par šeit lasāmiem komentāriem. Pazīstu Kasparu Bērziņu jau daudzus gadus kā izcili labu psihoterapeitu. Lasot komentārus var redzēt, ka cilvēki par psihoterapijas nozari Latvijā un likumdošanu, kas nosaka, kā darbojas psihoterapeiti napārzin un nav ar likumiem iepazinušies. Lai Latvijā strādātu par psihoterapeitu nav jābūt kādā biedrībā, neviens likums to nepieprasa, ja psihoterapeits vēlas, viņš iestājas profesionālajā asociācijā, ja nevēlas, tad nestājas. Daudzi psihoterapeiti strādā un nepieder kādai asociācijai un domāju, ka tas ir tikai normāli.

Uzreiz redzams, ka šo komentētāju vienīgais mērķis ir apmelot Kasparu Bērziņu, jo ja šie cilvēki būtu bijuši speciālista kabinetā, tad viņam pie sienas un pielikti visi serifikāti, esmu tur bijusi kā kliente un jūtos pateicīga Kasparam par viņa lielisko darbu, kas man ļoti palīdzēja sakārtot sevi.

Tāpat, paldies par rakstiem, kas tiek facebook publicēti, zinu, ka tik daudziem cilvēkiem viņi ir bijuši palīdzoši un tik ļoti daudzi cilvēki Kasparam seko un lasa viņa rakstus.

Un vēl par šiem 2 komentētājiem - kaarlis 76 un Villy 89. Viņu naidīgie komentāri ir pamanīti arī pie citiem ar psiholoģiju saistīties rakstiem. Un tieši kur ir minēta vardarbība ģimenē, narkomānija, problēmas attiecībām. Kad tik šiem abiem ar to nav problēmas, jo citādi ir grūti izskaidrot šo apmelojošos komentārus, jo tieši Kaspars Bērziņš savos rakstos daudz runā par šīm tēmām.

S Strazdina Ilze 03.04.2021

Par apšaubāmā raidījuma "Aizliegtais paņēmies" nekompetenci te ir ļoti llaba informācija - Aicinu ieskatīties LŽA Ētikas kodeksā ar piebildi, ka, pirmkārt, G. Bojārs nav tās biedrs, otrkārt, iespējams, šo raidījumu vispār nevajag skatīt kā žurnālistikas produktu, bet gan kā apšaubāmu šovu. Ja tomēr gribas būt tam pirmajam, tad Aizliegtais paņēmiens veidotājiem gan vajadzētu šo profesijai saistošo kodeksu izlasīt punktu pa punktam.

Tāpat ir vērts iemest aci arī LTV Rīcības un ētikas kodeksā, kura 2.3.1. punkts vēsta, ka sabiedriskā medija uzdevums ir “nodrošināt sabiedrībai pilnvērtīgu un kvalitatīvu informāciju par tās dzīvi ietekmējošiem lēmumiem”. Manā skatījumā Aizliegtā paņēmiena šis un vēl daži Aizliegtā paņēmiena raidījumi ir pretrunā ar minēto.

2. Mans uzsvērums no teorijas. Sliktās zinātnes žurnālistikas sekas:

– maldina auditoriju,
– izplata greizus un potenciāli pseidozinātniskus apgalvojumus,
– mazina sabiedrības uzticēšanos zinātniskās žurnālistikas ticamībai,
– var mazināt sabiedrības uzticību zinātnei.
Viss nosauktais, visticamāk, ar ļoti lielu iespējamību, ir noticis.

K KIKI20 27.08.2023

Jo mazāk staigā pie visādiem psihoterapeitiem jo labāk. Sen jau zināms, ka psihoterapija tāds bizness vien ir. Ja pie psihoterapeita jāiet ilgāk par 1 gadu un nav nekāda rezultāta tātad ārsts nav labs speciālists. Mentālo stāvokli ļoti labi var uzabot arī sportiskās aktivitātes, grupu nodarbības vai sirsnīga, atklāta saruna ar tuvu cilvēku un tas būs daudz efektīvāk nekā visādi psihoterapeiti, kas tikai cilā pagātnes traumas un uzspiež savu redzējumu.

J JānisB84 03.10.2023

"Speciālists", kurš neprot plānot savu laiku un izkrāpj naudu no cilvēkiem. Liekulīgs un gļēvs tipāžs.
NEKAD NEMAKSĀJIET VIŅAM NAUDU PRIEKŠAPMAKSĀ, jo, ja kaut kas viņam nepatiks komunikācijā ar jums kā ar klientu, jūs vienkārši ignorēs un savu naudiņu jūs neatgūsiet.