www.sudzibas.lv Psihoterapeite Gunta Andžāne Nekvalitatīvs pakalpojums

Psihoterapeite Gunta Andžāne - Nekvalitatīvs pakalpojums

Gribu padalīties par savu bedīgo pieredzi un brīdinat līdzcilvekus par psihoterapeites Guntas Andžānes pakalpojumiem un to sekām. Man BIJA brīnišķīga, skaista, gudra, mīloša, meita, kura sekoja savam izskatam. Viņai tika iedota iespēja macīties Anglijā prestižā augstskolā. Atgriezusies Latvijā viņa tika pie laba darba, sava biznesa, jaunas mašīnas, dzīvokļa un vīra. Pēc laika jaunajā ģimenē sākās problēmas, kuras viņiem ieteica mēģināt risināt pie ģimenes psihoterapeita.Viņa izvēlējās bērnu psihoterapeiti G. Andžāni.Viena viziīte-45 euro, apmeklēja to katru nedēļu nu jau tā turpinās pusgadu. Rezultāts: attiecības ar vīru nav uzlabojušās,attiecības ar māti pilnīgi sagrautas, darbs pazaudēts, biznes atņemts, nolaidusies, nekopta, uzņēmusi lieko svaru, atkarīga no vizītēm pie Anžānes, pilnīgi kā narkomāns iet pēc kārtējās devas un ness naudu. Viņa var nepabarot suni, bet neizlaidīs vizīti. Visi, kas pazina manu meitu ir šokā par viņas krasajām izmaiņām.Es nezinu, ko dara Andzāne terapijas laikā, bet tā vairs nav mana meita ne iekšēji, ne ārēji. Vina ir sazombēta, tirgo savas lietas, lai varētu iet uz kartējo vizīti.Tā nav terapija, bet traģēdija. SARGIET SAVUS BĒRNUS!

Papildināts Mamma 1 26.07.2017

Atvainojos, kļūdījos -vizītes cena 40 euro

Dainis 27.07.2017

Varbūt tieši psihoterapeite palīdz jūsu meitai, varbūt viņai nav vajadzīgas mūsdienu sabiedrības uzspiestās vērtības, ja cilvēks nedzīvo jums pa prātam, tas nenozīmē , ka tas ir nepareizi, bet protams tas ir tikai pieņēmums.

M Mamma 1 27.07.2017

Es gribēju uzskatāmi parādīt, kā var mainīties veiksmīga cilvēka dzīve pēc psihoterapeita apmeklējumiem un atkarības no tā. Ja manai meitai parādītu par ko viņa ir kļuvusi šodien divus gadus atpakaļ, viņa pati būtu šokā, ja man kādas pateiktu , ka mēs vispār nekomunicēsim divus gadus atpakaļ,es pateiktu, ka tas ir neiespējami.Viņa ir atkarīga un pazudusi, viņai ir iepotēts, ka viņa rullē, ka galvenais ir viņas iekšējais emocionālais stavoklis, viss pārējais ir mazsvārīgs, viņai ir pazudusi sapratne par ģimenes un pārējām vērtībām.Sākotnēji tāds noteikti nebija viņas mērķis ejot pie šī ārsta.Ja ārsts ir profesionālis un ir ieinteresēts palīdzēt, tad 20 vizītes vajadzētu pietikt.Viņai jau ir pāri par 30 vizītem. Tad ir jautājums-ārsts ir palīdzējis , vai padarījis viņu atkarīgu no sevis.

C critical thinker 28.07.2017

a jūs aizejiet pie tantiņas (īstas!)

varbūt meita beidzot kļūst patstāvīga?

č Čupakabra 30.07.2017

Vai G.Andžāne nebija tā, kuras profesionalitātei pateicoties, tika atklāta māte, kuras 2 bērni dīvainā kārtā jau bija miruši un kura trešajai meitai kaut ko špricēja acī, kamēr mazā gulēja sazāļota? Bez tam pazīstu sievieti, kuru Andžāne uzdabūja uz strīpas un "pataisīja par cilvēku". Jā, un piekrītu Troļļumedniekam.

Z zannavasilevska 02.08.2017

No manas piredzes Gunta Andžāne ir ļoti labs psihoterapeits!Esmu sieviete,kuru Andžāne uzdabūj uz strīpas un kopīgiem spēkiem strādājot-pataisīj par cilvēku.Vienmēr atradīsies cilvēki,kas laprāt vainos citus,nevis paskatīsies patiesībai acīs!

M Mamma 1 11.08.2017

Abi iepriekšējie komentāri izskatās saistīti- viens pazīst sievieti,kuru pataisīja par cilvēku, tad ātri uzrodās TĀ sieviete,kura pataisīta par cilvēku, aizdomīgi, bet ok. Nezinu, kas Jūs bijāt pirms Andžane Jūs dabūja uz svītras, bet mana meita bija pilnīgi normāls, adekvāts, strādājošs cilvēks. Šodien viņa ir zem svītras ( iztērēti +/- 1000 euro) -naida,agresijas parņēmts sazombēts bērns. Šādu rezultātu var panākt tikkai ar hipnozes un antidepresantu ( pa 6 menešiem +20kg) palīdzību .
Gribu piebilst, ja Jums naudiņa beigsies( 40euro par reizi) šī kundzīte strādā arī uz parāda, tik viegli viņa Jūs vaļā nelaidīs, bet parādiņš Jums kaut kad būs jāatdod, bet viņš aug lielāks un lielāks, vvsakot-purvs.

Z zannavasilevska 11.08.2017

Ticiet man nav nekādas saistības ar iepriekšējo komentāru,tā vienkārši ir sakritība!Es rakstu no savas personīgās pieredzes.Negribu Jūs aizskart un sāpināt ar savu viedokli.Varu pateikt un nomierināt,ka Dr.Andžāne nepielieto hipnozes.Psihoterapeits ir ārsts,kas ārstē cilvēka dvēseli,ko sadragājuši apkārtējie.Jūsu meitai viss sākās divus gadus atpakaļ,bet pie Dr.Andžānes viņa iet tik pusgadu.Neizskatās,ka te psihoterapeits vainīgs!Vai Jūs par ātru neizdarat secinājumus,jo varbūt šobrīt Dr.Andžāne ir vienīgā...kas viņu saprot.Mans ieteikums,nogaidiet un pacenšaties atrast kopīgu valodu ar savu meitu.Jums vēl līdz šim ir meita,lai vai kāda viņa šobrīd būtu.Ticiet man,Jūsu meita ir labās rokās,jo Dr Andžāne ir ļoti labs speciālists.Esiet blakām savai meitai un atbalstiet.Esiet pacietīga un rezultāts būs.Citreiz mēs gribam,lai tas atrisinātos ātrāk un iedomājamies pārsteidzošus rezutātus savā galvā(dzīvojam ilūzijās)Galvenais cenšaties neko neuzspiet savai meitai,bet pieņemiet savu meitu.Citreiz mūsu uzspiestie viedokļi,var otram atnest lielu skādi.

P Paciente3 12.08.2017

Sen jau gribēju padalīties ar savām domām par dakteri Guntu Andžāni, nu izskatās ka ir īstā vieta. Vairākus mēnešus atpakaļ gribēju pierakstīties pie dakteres, sazinoties ar dakteri viņa lika man noprast, cik viņa aizņemta un pieprasīta, ka pie viņas nemaz nav tik viegli pierakstīties, jāgaida nedēļām, bet ir nejauši atbrīvojusies vieta un man ir ļoti paveicies, biju ļoti priecīga. Aizejot pie dakteres uz vairākiem seansiem sapratu ka no mums divām vairāk psihoterapeits ir vajadzīgs pašai dakterei, (esmu diplomēta psiholoģe) kontakts mums ar viņu neizveidojās, sita cauri augstprātība un mantkārība. Protams mūsu sadarbība izbeidzās. Intereses pēc uzvanīju uz citu vietu kur pieņem daktere, un izrādījās, ka pierakstīties var kaut uz rītdienu un jebkuru laiku.

M Mamma 1 12.08.2017

Jūs mani ne aizskarat, ne sāpinat, kā arī nepārlicināsiet,ka mana meita ir labās rokas, viņa ir nonākusi ļooooti sliktās rokās.Ja kāds ir nodarījis man sāpes, tad tā ir Andžāne,kas ir izārdījusi divas ģimenes,kas viņai nav nodarījušas neko ļaunu, bet viss nāk atpakaļ, kā bumerangs un iebliež tā, ka maz neliekās.

A Arī meita 09.09.2017

Lieciet vienreiz MIERU meitai un ļaujiet viņai dzīvot SAVU dzīvi! Man ir 50+, un manu dzīvi iznīcināja tieši tāda mamma, kura uzspieda, kur mācīties, kādā profesijā strādāt, utt. Viss tikai uz naudu, mantu, "prestižu", "panākumiem"... Un diemžēl man tas viss ļoti viegli padevās. Kad sapratu, kādas auzas tās bija, ir jau par vēlu. Dzīve beigusies. Un jā, ir +20 kg, pofigs par izskatu un vispār par visu. Nevainojiet psihoterapeiti par to, ko jūs savai meitai esat nodarījusi!

M Mamma 1 13.09.2017

Tevi neviens neaiztiek un liek svētu mieru. Tava vieta mūsu ģimenē ir aizpildita.
Un es gan neteiktu, ka Tev viss viegli padevās,Tavai māsai viss viegli padodās, bet Tev nē. Tev viss viegli padevās tāpēc , ka viss tika iedots uz paplātes.
Un tie ir slimi murgi par naudu,mantu un prestižu, esi sajaukusi adresi.
Lai veicās.Mamma

ChefLV 16.03.2018

Dēlam pusaužu vecumā sākās pusaudžu problēmas. Kāds ieteica G.Andžāni. Kons. EUR 45. Neko nepalīdzēja - tikai zombēja smadzenes. Dēls tai vietā, lai kāŗtotu māju sāka man citēt viņas teikto, tad sapratu, ka tas ir psihoterapeits or BIZNESSMENIS.

M Mamma 1 30.08.2018

Pilnīgi piekrītu uz visiem 100%,svarīga ir tikkai un vienīgi nauda!

L Lienekk 13.08.2018

Mammīt - palasot Jūsu komentārus, ir skaidrs, ka Jums pašai ir nopietnas psiholoģiskas problēmas. Nepatīk, ka Jūsu meita kā pieaudzis cilvēks pati spēj pieņemt lēmumus un izlemt, kas viņai ir labākais? Nepatīk, ka viņa vairs neiet mammītes pavadā un attiecības ar jums ir pilnīgi sagrautas? Nepatīk, ka tā vairs nav "jūsu" meita?

Izklausās, ka jums pašai nepieciešama palīdzība. Meita nav jūsu, viņa ir pati SAVA, pieaudzis, neatkarīgs cilvēks, un spēj pieņemt lēmumus un izdarīt savas izvēles. Viņa vairs neakceptē jūsu attiecības tādas, kādas tās ir bijušas.

Uztveriet to kā zīmi, ka laiks mainīties ir arī Jums pašai. ;)

M Mamma 1 30.08.2018

Ar andžānes un jums līdzīgām rokām tiek veidota jauna RACIONĀLU PARAZĪTU paaudze,kam nav pienākuma un atbildības sajūtas, ir vēlme censties izbraukt uz citu rēķina, darbā algas pieprasa lielas, bet iespringt galīgi negrib, grib būt pieauguši un tanī pat laikā ir un paliek atkarīgi no citiem.
Un attiecībā uz mani-ticiet man , man nav psiholoģiskas problēmas,es kā veiksmīga uzņēmēja redzu šīs nepatīkamās iezīmes jau divās paaudzēs,ir bēdīgi, ka vērtības , ko mums ir mācījuši no paaudzes uz paaudzi ir ieslaucītas meslainē. Jums varu pateikt sekojošo , jūs nezinot situāciju tukši spriedelējat pa jums pilnīgi nesaprotamām lietām,lai jums veicas ar jūsu bērnu audzināšanu , ja jums viņi ir!

K KIKI20 27.08.2023

Jo mazāk staigā pie visādiem psihoterapeitiem jo labāk. Sen jau zināms, ka psihoterapija tāds bizness vien ir. Ja pie psihoterapeita jāiet ilgāk par 1 gadu un nav nekāda rezultāta tātad ārsts nav labs speciālists. Mentālo stāvokli ļoti labi var uzabot arī sportiskās aktivitātes, grupu nodarbības vai sirsnīga, atklāta saruna ar tuvu cilvēku un tas būs daudz efektīvāk nekā visādi psihoterapeiti, kas tikai cilā pagātnes traumas un uzspiež savu redzējumu.