Psiholoģijas Centrs - Slikts pakalpojums

Griezos pie psihologa, lai varētu atrisināt problēmas, bet nekādus ne ieteikumus, ne risinājumus nesaņēmu. Viena konsultācija maksā 30 eiro. Kopā 5 konsultācijas. Vēlējos saņemt, kādu dokumentu, izrakstu ar rekomendācijām, bet tas nebija. Pirmajā konsultācijā tika savākta informācija un beidzamajā nedaudz noformulējot savādāk, mans atstāstīt. Veltī iztērēts laiks un līdzekļi.

Džozefīne 19.02.2020

Kādu dokumentu Tu vēlējies saņemt? Diplomu, ka kārtīgi apmeklēji psihologu? Pēc psihiatra apmeklējuma arī papīru vajadzēs, ko pie sienas rāmītī ielikt?

Je Jeļena Siļavina 20.02.2020

Pēc visa rakstīta izskatās, ka tev pašai psihiatrs nepeciešams!

Džozefīne 20.02.2020

Paldies par padomu. Noteikti neņemšu to vērā. :D

_b _Barons_ 19.02.2020

Ja grib sarakstu ar risinājumiem - jāiet pie dziednieka, pareģa, zīlnieces vai kā cita ..

Džozefīne 19.02.2020

Nu tie šarlatāni jau nu noteikti neko neatrisinās. Var iet, ja nezina kā naudu iztērēt.

_b _Barons_ 19.02.2020

Tur jau tā ironija.
Pēc definīcijas psihologi nav padomdevēji. To do list neviens dot nedrīkst. 5 reizes būtu tik tikko gana, ja ir ļoti konkrēta problēma. Standartā sesiju skaits var būt ap desmit. Bet tas tā.
Ko katrs sagaida, kā katrs strādā.
Ja ķīmija nav īstā, tad neviens eksperts nepalīdzēs

Arkukušjans 20.02.2020

Ir cītīgi jāturpina iet...
Bet izrakstu ja vajag, var dabūt pie psihiatra...:D