LV RU

Psihiatrs Elmārs Tērauds - Bīstams psihiatrs

No sirds neiesaku šo "ārstu". Man - jaunam cilvēkam izrakstīja zāles, no kurām pa gabalu jāturas. Pēc aptuveni 2,5 gadu ilgas lietošanas veidojās pieradums, atkarība (jāmin, ka šīs zāles nemaz nedrīkst ilgi lietot) , zuda koncentrēšanās spējas, iestigu tādā kā apātijā, pat īsti to neapzinoties, pasliktinājās redze utt. Iemesls - uztraukums ar hronisku muskuļu sasprindzinājumu un trīci, kādēļ vispār man šīs briesmīgās zāles - clonazepam tika izrakstītas. Tagad uz to atskatoties, ja godīgi, šie simptomi, clonazepam lietošanas laikā, tikai pastiprinājās. Es vairs vienkārši nebiju es pati. Kad pēdējā vizītē teicu, ka grasos pārtraukt lietot šīs zāles, e. Tērauds tik savā stilā pasmaidīja un neviena vārda nepateica, cik ļoti pakāpeniski deva būtu jāsamazina, kas tas tāds clonazepam atcelšanas sindroms, kas varēja beigties ar komu vai pat letālu iznākumu. Es tiešām nebiju gatava tam, kas ar mani notiek pēdējās 6 nedēļas. Tas ir murgs. Tik daudz es zināju, ka deva ir pakāpeniski jāsamazina, bet es to izdarīju divu nedēļu laikā nevis divu mēnešu laikā. Zāles lietoju uzmanīgi, mazās devās visu lietošanas laiku. Jāpiebilst, ka reiz e. Tērauds man pat teica, ka lai iedzeru vīnu. : d par viņa kompetenci tad arī sāku šaubīties, bet pieradums jau bija diezgan izteikts. Viņa stils - smaidīgs, draudzīgs, runīgs. Es pat teiktu jūtami viltīgs. Tādi jau tiek augstos krēslos. Bet vai kompetents? Tas ir mans personīgais viedoklis. Pirmo reizi mūžā rakstu atsauksmi un tikai tādēļ, ka esmu nopietni nobijusies par savu veselību. It kā mans uztraukums un trīce ir mazinājušies, esmu atgriezusies tajā līmenī, kas bija pirms zālēm. Varbūt daļēji pateicoties homeopātijai, bet katrā ziņā ir stipri labāk. Mani bija grūti "uzsēdināt" uz ķīmiskajiem medikamentiem, tomēr tas tika paveikts, pateicoties e. Tēraudam. Man nebija tāds stāvoklis, lai izrakstītu tik nopietnas zāles. Man visi ārsti, ar kuru palīdzību tagad cenšos labot situāciju, saka, ka tas nav normāli, ka man tādas tikt izrakstītas. Lai vai kā, diemžēl es laiku nevaru pagriezt atpakaļ. Pēc pirmajiem atcelšanas sindroma simptomiem, proti, vemšanas, caurejas, nenormālām vēdera sāpēm, dezorientācijas, nelabas dūšas, bezmiega u. C. Simptomiem, es turpinu vēl mocīties ar aizkritušām ausīm, džinkstoņu tajās, sajūtu, ka burbuļo smadzenes, brīžiem vēl joprojām izplūdušu redzi (ir labākas dienas, ir sliktākas) , paaugstinātu asinsspiedienu, temperatūru, kas mainās pa stundām. Ļoti ceru, ka atgriezīšos pie normālas veselības.
Lūdzu cenšieties nelietot šādus medikamentus! Ir citi veidi, kā tikt pie psiholoģiskās labklājības, ja ir trauksme, uztraukums. Tikai jāstrādā ar sevi. Tam es ticēju pirms sāku lietot clonazepam un tagad man par to nav ne mazāko šaubu. Un pat ja vēršaties pie psihiatra pēc palīdzības, tad šo " ārstu" es personīgi noteikti neieteiktu.
Lai ir veselība!:)

Papildināts Ir_bijis_labāk 07.02.2019

Labdien!

Nav iespējams ar Jums sakontaktēties caur pieprasījuma veidlapu. Izmet error. Vēlos dzēst šo savu sūdzību - https://www.sudzibas.lv/psihiatrs-elmars-terauds-bistams-psihiatrs-elmars-terauds-c537506

Liels paldies!

Komentāri (10)

C critical thinker 07.02.2019

nesaprotu, kā ar tādu simptomu paleti vēl eksistējat. 'smadzenes burbuļo' -- tur tak viss, cauri.

jā, turpiniet lietot homeopātiskās, hipohondriķe, un lieciet mieru īstiem ārstiem.

C critical thinker 07.02.2019

klonazepāms ir parastas zāles, benzītis, nevis kaut kāda daktera Tērauda izvēlēta inde Tavai maigajai būtnei

Dаinis123 07.02.2019

Psihiatrs izrakstīja? Kā antidepresantu? Vispār šīs zāles izmanto kā pretepilepsijas līdzekli, un nevis ārstēšanai, bet simptomu nomākšanai.

I Ir_bijis_labāk 07.02.2019

Jā, psihiatrs. Nebija man nekāda depresija un pat tagad nav. Un epilepsijas man nav. Nekad neslimoju ne ar ko nopietnu. Izrakstīja muskuļu atslābināšanai.
Karts cilvēks par kaut ko satraucas noteiktās nepatīkamās situācijās. Bet es tādās situācijās sasprindzinos un sāku trīcēt un tas ir manāms, lai gan esmu ar to sadzīvojusi un pieņēmusi, ka man tā ir un viss. Eju un daru lietas tik un tā.

Dаinis123 07.02.2019

Tad tev vajadzīgs CBD

Dаinis123 07.02.2019

Un vispār, ja meklēji palīdzību muskuļu atslābināšanai, tad kāpēc griezies pie psihiatra? Dīvaini, ne?

I Ir_bijis_labāk 07.02.2019

Jā, esmu par to domājusi. :D

I Ir_bijis_labāk 07.02.2019

Likteņa sakritība. Sākumā tiku nosūtīta pie neiraloga. Kādu laiku padzēru it kā vieglus muskuļu atslābinošos līdzekļus, bet vienalga no uztraukuma sasprindzinājos. Ģimenes ārsts labu gribēdams ieteica ambulatoro centru Pārdaugavā. Lai gan man šķita, ka man tas nav nepieciešams, aizgāju un tā arī es nonācu līdz tam, kur esmu šobrīd. Pagāja kādi 2 mēneši līdz mani burtiski pierunāja sākt lietot ķīmiju. Diemžēl, bet degunu es nenokaru. Ir jau labāk un būs vēl labāk.

D Darbinieks 10.02.2019

Dr.Těrauds ārstěja manu radinieci..ļoti labs ārsts..ko jūs te murgojat !?

Z [email protected] 27.04.2019

Sveiki. Esmu pamatīgi iemīlējusies psihiātrā Elmārā Tēraudā. Izgāju no kabineta dīvaina gluži kā apreibināta , un tas turpinās jau jau pa riktīgo 2vus mēnešus.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes