www.sudzibas.lv Psihiatrs Aleksandrs Veržbickis Manipulators un nozāļotājs

Psihiatrs Aleksandrs Veržbickis - Manipulators un nozāļotājs

Sveiki!
Vēlos vērst jūsu uzmanību uz manipulatoru un nozāļotaju - psihiatru Aleksandru Veržbicki.
Man jau 15 gadus ir veģetatīvā distonija. Ilgus gadus man psihiatra vizītes nebija nepeiciešamas, jo tika noteikts, ka jālieto ikdienā mazi knipucīši antidepresanta un trankvilizatora. Ģimenes ārste bija lietas kursā par manu slimību, izrakstīja man zāles un tā es dzīvoju ilgu laiku bez vd simptomiem. Pēdējā gada laikā man parādījās vd simptomi, bet, diemžēl, psihiatrs, pie kura sen atpakaļ gāju, vairs nepieņēma pacientus. Un tā es uzdūros uz veržbicki. Pirmkārt, viņs pateica, ka man nav vd, bet gan tur kaut kada cita slimība, noņēma visas manas zāles, ko biju lietojusi visus šos gadus un uzsēdināja uz ļoti stiprām padomju laika zālēm. 2.5 mēnešu laikā, kamēr pie viņa "ārstējos", jutos labi kopumā apmeram vienu nedēļu. Viņs tik katru reizi teica, ka ātrāk jānāk uz atkārtoto vizīti (par ko arī attiecīgi jāmaksā, un maksa nav maza) . Kad es viņam pateicu, ka, manuprat, man šīs zāles neder, viņa atbilde bija ļoti vienkārša: ja jums tās zāles neder, tad vnk viņas nelietojiet"! Un viss, nekādas zāļu maiņas, nekā. Ta kā visu laiku jutos slikti, aizgaju pie cita psihiatra (pie kura eju arī tagad un kurš man tiešām momentāli palīdzēja) , šis ārsts vispār bija šokā, par to, kāda diagnoze man ir noteikta (jo kā pierādījās, man tomēr bija vd, ka arī tika teikts jau sen) un kādas zāles man tika rakstītas (tādas, kuras raksta tikai īpašas nepeiciešamības gadījumā) . Atgriezos pie tām pašām zalēm, tikai lielākām devām, ko biju lietojusi visus 15 gadus un viss nostabilizējās.

Neuzķerieties uz a. Veržbicki. Viņš tikai nozāļo ar stiprām zālēm, kuras Nepalīdz un neārstē (to pēc mana stāstītā, man atklāja psihiatrs, pie kura ārtējos tagad) , kuras tikai novērš simptomus uz doto momentu, un, ja ir slikti, liek nakt uz vizītēm bieži, par ko attiecīgi arī saņem naudu.

A AiK 10.01.2023

Ar koku pa muguru un vairs nebūtu izdomātu slimību ,un ta kārtīgi arī pa zobiem

S Stenlijs 10.01.2023

Precizējums: ārstam pa muguru un zobiem, lai beidz izdomāt padomju laika slimības. Vēl jau var izvilkt veco labo gausi ritošo šizofrēniju no tā paša arsenāla.

S Stenlijs 10.01.2023

Protams, ka veģetatīvo distoniju ārstē ar padomju laika zālēm, jo šādas slimības eksistē tikai padomijā un post-padomijā.
VD izraksta, tad kad ārsti nespēj atrast patieso problēmu cēloni. Jā tai pat laikā viegli jau teikt, ka VD rodas galvā un ir izdomāta slimība, bet simptomi ir reāli un jāmeklē cēlonis. No anekdotiskiem piemēriem man šādi simptomi parādijās nedēļu normāli neizguļoties, savukārt radiniecei pierakstīja VD, kaut problēmas bija no alerģijas pret pelējuma sēnīti no iekšpuses "siltinātā" dzīvoklī, kas bija izcils pelējuma perēklis. Protams abi gadījumi neprasīja nekādu papildus ārstēšanu vien novērst cēloni.
Izdzeriet arī antibiotiku kursu pret helikobaktēriju pat ja analīzes to neizrāda, tas sakārtos gremošanas sistēmu un iespējamo kuņģa atvilni, kas kairina kaklu un diafragmu. Vai nu tās analīzes ir nepietiekoši jūtīgas, vai arī bez heliko ir arī citas baktērijas, kas izraisa čūlu un atvilni, bet tas ir fakts, ka atvilnis pazuda kā nebijis. Vakcinēties pret jostas rozi.

A AnonimusJu 12.02.2023

Labdien. Jūs varētu, lūdzu, ieteikt ārstu, kurš reāli palīdzēja ar VD? Mani arī nozāļoja A. Veržbickis. Izraisīja baigu atkarību no trankvilizatoriem.

S Stenlijs 14.02.2023

Smags fizisks darbs un sports palīdz.

No kura laika psihiatrs ir maksas? Es izmantoju VCA Pļāvniekie bezmaksas. Dr. Ogsts.
Pieraksts pie ārsta portālā ir bezmaksas ārstu saraksts, liekot ķeksīti pretī - Valsts apmaksāti laiki.

E evalua 01.03.2023

Es ārstēju savu VD pie Veržbicka vairāk kā gadu. Ārsts sākumā man arī izrakstīja "padomju laika" stiprās zāles, bet 1/6 daļu no tabletes, lai nomierinātu nervu sistēmu uz nakti. Pēc tam atri noņēma un izrakstīja citas zāles, mazās devās, ar kurām dzīvoju un jūtos lieliski. Pakāpeniski zāles dozu mazinam, apmeklēju viņu 1x 5 mēnešos. Nevaru teikt, ka viņš ir manipulātors un sazāļotājs :D Cenas gan pie viņa kāpj kosmosā.

K KlientsKamJauZB 22.03.2024

Šim dakterim ir tāda personība ka viņš pateiks konkrēti "tev ir tā un tā, neklausies ģimenes ārstus un slimnīcas medmāsas kuras tevi tikai iebiedē, atmet visas zāles kas līdz šim un ņem šīs." Tas strādā ja diagnoze ir akurāti noteikta. Manuprāt, man kā vīrietim kuram nevar uzkāpt uz galvas, viņš nav manipulators, vienkārši viņam tāds temperaments. Vienīgais manipulācijas aspekts ir ja tevi sauc biežāk uz vizīti nekā vajag, jo ģenga, bet es katru reizi ierados nedēļu vēlāk. Man nekad nepārmeta.
Tā lieta ar psihiatriem un terapeitiem, ir ka nevajag obligāti palikt pie viena. Tieši pretēji, ja liekas ka nav kkas labi, maini.
Šķiet ka man arī akurāti noteica. Man iedeva stipras zāles ko ņem pa 1/8 līdz 1/4 tabletes. Tās tabletes atrisināja muskuļa sāpes ko līdz tam 7 dažādas vizītes pie citiem ārstiem un slimnīcām neatrisināja. Viss ok