www.sudzibas.lv Psihiatrs Aleksandrs Veržbickis Manipulators un nozāļotājs

Psihiatrs Aleksandrs Veržbickis - Manipulators un nozāļotājs

Sveiki!
Vēlos vērst jūsu uzmanību uz manipulatoru un nozāļotaju - psihiatru Aleksandru Veržbicki.
Man jau 15 gadus ir veģetatīvā distonija. Ilgus gadus man psihiatra vizītes nebija nepeiciešamas, jo tika noteikts, ka jālieto ikdienā mazi knipucīši antidepresanta un trankvilizatora. Ģimenes ārste bija lietas kursā par manu slimību, izrakstīja man zāles un tā es dzīvoju ilgu laiku bez vd simptomiem. Pēdējā gada laikā man parādījās vd simptomi, bet, diemžēl, psihiatrs, pie kura sen atpakaļ gāju, vairs nepieņēma pacientus. Un tā es uzdūros uz veržbicki. Pirmkārt, viņs pateica, ka man nav vd, bet gan tur kaut kada cita slimība, noņēma visas manas zāles, ko biju lietojusi visus šos gadus un uzsēdināja uz ļoti stiprām padomju laika zālēm. 2.5 mēnešu laikā, kamēr pie viņa "ārstējos", jutos labi kopumā apmeram vienu nedēļu. Viņs tik katru reizi teica, ka ātrāk jānāk uz atkārtoto vizīti (par ko arī attiecīgi jāmaksā, un maksa nav maza) . Kad es viņam pateicu, ka, manuprat, man šīs zāles neder, viņa atbilde bija ļoti vienkārša: ja jums tās zāles neder, tad vnk viņas nelietojiet"! Un viss, nekādas zāļu maiņas, nekā. Ta kā visu laiku jutos slikti, aizgaju pie cita psihiatra (pie kura eju arī tagad un kurš man tiešām momentāli palīdzēja) , šis ārsts vispār bija šokā, par to, kāda diagnoze man ir noteikta (jo kā pierādījās, man tomēr bija vd, ka arī tika teikts jau sen) un kādas zāles man tika rakstītas (tādas, kuras raksta tikai īpašas nepeiciešamības gadījumā) . Atgriezos pie tām pašām zalēm, tikai lielākām devām, ko biju lietojusi visus 15 gadus un viss nostabilizējās.

Neuzķerieties uz a. Veržbicki. Viņš tikai nozāļo ar stiprām zālēm, kuras Nepalīdz un neārstē (to pēc mana stāstītā, man atklāja psihiatrs, pie kura ārtējos tagad) , kuras tikai novērš simptomus uz doto momentu, un, ja ir slikti, liek nakt uz vizītēm bieži, par ko attiecīgi arī saņem naudu.

A AiK 10.01.2023

Ar koku pa muguru un vairs nebūtu izdomātu slimību ,un ta kārtīgi arī pa zobiem

S Stenlijs 10.01.2023

Precizējums: ārstam pa muguru un zobiem, lai beidz izdomāt padomju laika slimības. Vēl jau var izvilkt veco labo gausi ritošo šizofrēniju no tā paša arsenāla.

S Stenlijs 10.01.2023

Protams, ka veģetatīvo distoniju ārstē ar padomju laika zālēm, jo šādas slimības eksistē tikai padomijā un post-padomijā.
VD izraksta, tad kad ārsti nespēj atrast patieso problēmu cēloni. Jā tai pat laikā viegli jau teikt, ka VD rodas galvā un ir izdomāta slimība, bet simptomi ir reāli un jāmeklē cēlonis. No anekdotiskiem piemēriem man šādi simptomi parādijās nedēļu normāli neizguļoties, savukārt radiniecei pierakstīja VD, kaut problēmas bija no alerģijas pret pelējuma sēnīti no iekšpuses "siltinātā" dzīvoklī, kas bija izcils pelējuma perēklis. Protams abi gadījumi neprasīja nekādu papildus ārstēšanu vien novērst cēloni.
Izdzeriet arī antibiotiku kursu pret helikobaktēriju pat ja analīzes to neizrāda, tas sakārtos gremošanas sistēmu un iespējamo kuņģa atvilni, kas kairina kaklu un diafragmu. Vai nu tās analīzes ir nepietiekoši jūtīgas, vai arī bez heliko ir arī citas baktērijas, kas izraisa čūlu un atvilni, bet tas ir fakts, ka atvilnis pazuda kā nebijis. Vakcinēties pret jostas rozi.