Psihiatre Dace Amoliņa - Ļoti slikta pieredze

Sakarā ar sadzīves apstākļu radītu nomāktību un ar to saistīto, ieilgušo bezmiegu sāku apmeklēt ambulatorā centra "Veldre" ārsti Daci Amoliņu, kuru pirms tam personiski biju pazinusi jau 20 gadus un kura pati mani bija pamudinājusi pie viņas aiziet, jo viņa varot izrakstīt kompensējamās zāles. Es viņai akli uzticējos, ko tagad ļoti nožēloju.DiagnosticēJusi man rekurentus depresīvos traucējumus, viņa man kā "atbilstošo terapiju" vairākus gadus izrakstīja nevis antidepresantu grupas medikamentus, bet šizofrēnijas ārstēšanai paredzētā olanzapīna, cikladola un klonazepāma kombināciju.
No šīs ārstes es pirms 3 gadiem šķīros ar milzīgu atvieglojumu un prieku, ka man viņu nekad vairs nevajadzēs redzēt.

Papildināts Mia Plum 25.05.2024

Mans e-pasts - [slēpt]@gmail.com. Tagad dzīvoju Tallinā. Psihiatres Daces Amoliņas man uzstādītā diagnoze Tallinā nav apstiprināta. Manā e- veselībā ir ieraksti, kas apliecina, ka viņa man ilgstoši izrakstīja 60 tabletes klonazepāma mēnesī un rekomendēja lietot 2 tabletes dienā.