www.sudzibas.lv Prostitūta uz Maskavas ielas Nepaskaidro klientam saprotamā valodā

Prostitūta uz Maskavas ielas - Nepaskaidro klientam saprotamā valodā

Vienreiz naktī dziļajā ieskrēju Viada DUSā lai un Maskavas ielas, kura atrodās aiz K-Rautas. Ieskrēju tur lai izdzertu tasīti kafijas. Tur ir tādi mazi galdiņi. Pie viena apsēdos un sāku baudīt garšas buķetes pilnību. Pie cita galdiņa sēdēja jauna meitene, kura diez ko nebija aizrāvusies ar valsts valodas apgūšanu, toties bija uzmālējusies kā ziemassvētku eglīte. Un tā meitene, man likās, ka totāli garklaikojās. Pēc brīža, kad es jau grasījos pēdējo kafijas malciņu saliet sevī, tai meitenei palika neizturami garlaicīgi un viņa mani uzrunāja un bez jebkādiem labvakar vai piedodiet paprasīja, vai es tā kā nevēlētos, lai viņa man minetu uzrautu. Kā apstiprinājumu savai varēšanai viņa sacīja, ka viņai ir stingras krūtis. Kāds te sakars ar krūtīm, es pajautāju un izdēris pēdējo kafijas lāsi izgāju no DUSa nesaprotot, ko viņa ar to gribēja teikt un kāpēc viņa runāja riņķī un apkārt, nepaskaidrojot vienkāršā valodā.

K

Z Zirgs 03.11.2009

Kamieli!
A kas Tev bija nesaprotams?
Šausmas! Tu tā prosta aizgāji?

L lora 03.11.2009

Tur jau slimiem jābūt, lai parakstītos ar tādām "meitenēm" iet...
Klāt vēl kādas amēbas dabūt tik var.Velns vien zina, ar ko tādas padibenes guļ.Pilns Dārziņu mežs ar viņām, stāv tādā aukstumā un gaida...Pretīgi.

P PugoBoriss 03.11.2009

Kamielis nesaprata, kapēc cietei pupi tika piminēti, vai tad minetu ar pupiem taisīs.

š šeherezade 03.11.2009

Ko tad gāji projām, ja neko nesaprati???Vajadzēja vien palikt un lūgt, lai šī Tev izskaidro smalkāk savas vēlmEs...:D

K Kleo 03.11.2009

Tā viņas visas dara. Reklamē no sevis visu pēc kārtas. Man tas tur ciets, tas turs mikls, es protu tā un šitā. Nav jau brīnums, ka cilvēku sabaidīja.

H Hugo Djego 04.11.2009

Jā, un ziniet, kā man bija? Es guļu gultā un man tā brūte lien virsū-seksu gribot.Bet turpat blakus telpā mana māte, durvis visas vaļā, dienas laikā.Es kaut kā jutos neērti, teicu, ka tā nevarēs.Un iedomajieties-šī arī apvainojas.Ar to nepietika-aizgaja vēl nosūdzēt manai mātei, ka es negribot! Vai tad tiešām tik delikātas lietas būtu jadara visiem redzot? Labi, ka beigās pamodos...

š šeherezade 04.11.2009

Kleo, a kā Tu zini, kā viņas visas dara???:))))

1 1 08.12.2009

nekad nesaejies ar krievu kucem(sievietem)!!!

P Pupiņa 08.12.2009

Kamieli, tu negodajs tāds. Tu meitentiņam biznesu izjauci...fe, vemt par tādām sievietēm gribas. Alleluja, lai dzīvo minets...bet tikai un vienīgi ar savu mīļoto.

Bļaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaagdj nahuj tu aizgāji prom cirvi bĻLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLAAAAAAA LOHS 4ISTA DOL-BA-JOBS :D;D;DDD;DDD;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;DD

K Kleo 08.12.2009

Jūtos pagodināta, ka kādam/kādai iepaticies mans niks (skat.3.nov.komentu). Žēl tikai, ka tas izmantots stulbību, kaut arī jāatzīst - diezgan asprātīgu - producēšanai.

A Alesja 01.01.2010

es te lasu vienas vienigas apsudzibas un apvainojumus.. nu kas to zina kas tai meitenei uznaacis, vai uzreiz jasaka ka vina kuce? varbut vinai vajag naudu? vai varbuut vina ir nimfomaane :D un veel. loti apvainoja tas komentaars par krievu kuceem. esmu krieviete, un tas man netraucee but labam cilveekam..

E Eseseseseseseses 01.01.2010

bet, ja vinja buutu pateikusi 'labvakar' un 'piedodiet', tad jau tu pakalpojumu izmantotu, vai ne?

M Mareks 27.01.2010

0 0980 03.03.2010

play with me boy

A andrejs 15.11.2011

jā!tā tā dzīve pajiet!pat mauka neuzbudina!tozinu jau piecus gadus!pirms tam ar maukām neesmu!ar mīļoto stāvēja 4reizes!tagat nezinu!uz tonnam stāv!sveru vairāk par centneru!finieru dauzu pret galvu!tas lūst!kiegeli baidos!labi!iešu gulēt!a to atkal tonnas atbraugs!