www.sudzibas.lv PRORING SIA Latvia Netērējiet savu laiku un naudu

PRORING SIA Latvia - Netērējiet savu laiku un naudu

Tika restaurēts busiņa spararats. Pēc 9500km tas atkal ir beigts. Proring atbilde:

protams, ka spararatam ir jākalpo krietni ilgāk, visticamāk ir kāda problēma, kuru mēs varētu konstatēt tikai redzot pašu auto vai spararatu. Diemžēl garantija ir sen jau kā beigusies šim spararatam.

nētērējiet savu naudu un laiku tajā kantorī, bezjēdzīgs pasākums. Kantoris, kas uzskata, ka 9500km ir garantijas beigas - ar to viss izteikts.

R

B bujaans 27.12.2021

Jā, šis kantoris man arī neieviesa uzticību kad aizvedu tur restaurēt spariku. Tā garantija ko viņi dod ir smieklīga, un to ka garantijas remonta gadijumā spararata demontāžas darbi ir jāuzņemas pašam klients uzzina tikai pēc pakalpojuma saņemšanas.
Vēl ir dzirdēti gadijumi kad šie mēģina izlocīties no garantijas darbiem aizbildinoties ka auto ir pacelta jauda, tas nekas ka tikko atjaunots jau tukšgaitā grabēja :D
Rezumē - krāt jaunam vai meklēt labu lietotu, šitā ķēpāšanās vnk nav vajadzīga.

Labdien, Bujaans!

Mūsu mājas lapā ir iespējams iepazīties, kā arī lejupielādēt garantijas noteikumus trīs valodās (LV/ RUS/ ENG) , kur viss ir smalki aprakstīts.
Katrs patērētājs ar visiem noteikumiem var iepazīties pirms pakalpojuma saņemšanas, šo informāciju var saņemt arī zvanot uz mājas lapā norādīto tālruni.

Kā arī klientam saņemot pakalpojumu viņam tiek dota garantijas lapa ar visiem noteikumiem.
Jebkuram potenciālajam klientam rekomendējam iepazīties ar garantijas noteikumiem pirms pakalpojuma saņemšanas.

M mahal 27.12.2021

Piekrītu, pilnīga krievu rulete ! Nav viņiem tādas iekārtas un zināšanas lai restaurētu tuvu rūpnīcas kvalitātei

Labdien, Mahal!

Mūsu rīcībā ir visas nepieciešamās iekārtas un zināšanas, lai šo darbu veiktu kvalitatīvi.

P Pluume 15.01.2022

Nenormāli pretīga attieksme, tik sudigu attieksmi pret klientu, kurš interesējas par termiņu un cenu, nekad neesmu piedzīvojis, tas arī lika saprast, ka šis kantoris jāiet garām ar lielu loku un citiem to ieteiktu.

Sveiks, Pluume!

Klientu servisu mēs esam izvirsījuši kā vienu no uzņēmuma darbības prioritātēm.
Ja no mūsu puses atbilde ir bijus nekorekta- atvainojamies visa uzņēmuma vārdā.

Atgādinam, ka ar visiem garantijas noteikumiem var iepazīties arī mūsu mājas lapā.

Cerot uz nākotnes sadarbību.

Labdien, Robert!

Pārstāvot uzņēmumu SIA PACTA, reģ. nr. 40003819261, Jūs iegādājāties 18.03.2020. gadā no mums atjaunotu dubultmasas spararatu + pasūtījāt pārkniedēt veco sajūga disku komerctransportam- Opel Movano.

27.12.2021. mēs no Jums saņēmām šādu e-pastu: Nobraucu 9500km un spararats atkal beigts. Šitā restaurēšana izskatās der tikai uz pārdošanu. 250 eiro servisā par darbu pa pakaļu +ko samaksāju tev par restaurāciju.

Uzsākot saraksti ar Jums tika konstatēts, ka nevēlaties risināt šo situāciju, bet, gan veikt ierakstu Sudzibas.lv portālā, ko veiksmīgi esat izdarījis.

Vēlos vērst uzmanību uz to, ka atjaunotam spararatam tiek dota sešu mēnešu garantija. Jūsu gadījumā precei garantijas laiks uz sūdzības brīdi bija beidzies jau 15 mēnešus.
Mēs neuzskatām, ka atjaunotai precei būtu jākalpo 9500 km, tādēļ arī vēlējāmies redzēt šo komerctransportu vai pašu spararatu, kurš divu gadu laikā brauc mazāk par 10 tūkstošiem kilometru, lai šo situāciju atrisinātu.

Pavisam noteikti uzskatām, ka šī sūdzība ir neobjektīva, vēljovairāk, kuru Jūs pats nevēlaties atrisināt.

M mahal 28.04.2022

Ir dzirdēti gadījumi kad pa stingru sagniedēts u.t.t. Ja pie Jums restaurēts maksā 300 un jauns 500 tad es izvēlos jaunu. Un zinu kad viņš nebūs jāņem nost un jāmaksā par montāžu. Jo cik saprotu jūs garantijas montāžas izmaksas nesegsiet

P PRORING 28.04.2022

Jūsu rīcībā ir nepareiza informācija- atjaunots spararats izmaksā 200.00 EUR.

A Artjom Teremok 30.11.2022

Spararats pat 900km ne nobrauca ,smēre ārā un viss grab.

R Rr70 12.02.2023

Tik tiešām netērējat laiku un naudu! Kantoris ka tik apčakarēt! Par bloka, kloķenes un virzuļu mērīšanu noplēsa 100€ kautgan pa tel teica ka būs 70€, karšu termināls nestrādājot tātad čeks nav. Kkādu izdruku ar gariem zobiem iedeva, kautgan pirmā atbilde bija ka nedodod nekādu izdruku par mērīšanu..what a fuck!?bet noplēst 100€ gan grib! Lieki piebilst ka mēsrīšanu veica 2as nedēļas psdc! Kad atbraucu pakaļ savām detaļām bija jāgaida redz 3h jo jāsapako un tad tik varēs atdot...vairāk liekas pēc perekupa kantora, kas gaidīja kad manas detaļas atvedīs no kkurienes! Un par remonta tāmi vsp nerunāsim, kosmiskas cenas! Aizvedu visu beigās pie cita meistara, tas uzreiz manā acu priekšā visu samērija kas aizņēma 5-10min... Prorig man šķiet, meklē lohus kas nezin un tad pa max nosmeļ!

P prorings 26.11.2023

Iedevu savu auto remontēt uz dažam dienām stūru reiku. Solīja savest māšinu sataisīt dažas dienām. Tomēr ar kāvēšānos atdeva! Auto šoferu salonu viena eļļā un stūrē lipīgā ar kaut kādu smēri. Ārpus auto virsbūvē bija lipīgs ar eļļu. Lai to nomazgāt bija stingri jāberzē. :(. Pat auto mazgātavu nevarēja nomazgāt eļļu. Jā solāt klientam, tad ari jābūt gatavam. Ne viss pasniegt nosmērētu māšīnu klientam un ar kavēšanu!