www.sudzibas.lv Pronoma Slikts serviss

Pronoma - Slikts serviss

Pirmo reizi kad saskaros ar šo kompāniju, neatgrieza drošības naudu, jo biju kautkur kautkādā bridi braucis ar ātrumu 106km/h. Okey, pārkāpu, nu tātad vainīgs, lai neatgriez! Otrā reize - mašīnu rezervēju vairāk kā mēnesi iepriekš, ieradīšos pats pakaļ, lidostā nav mani jāsagaida. Tad nu ierodos lv, braucu uz Jūrkalnes iela 1. Izbraucu, domāju piezvanīšu pabrīdināšu, ka būšu uz pulksten 12: 00 kā runājām! Man atbild, (sieviete ar krievu akcentu, ka pat grūti saprast) tak vajadzēja no rīta piezvanīt, ka būsiet pakalj (noteiktajā laikā) mašīna jau esot atdota citam! Super kantoris ko lai saka, kroplīši kārtējie un viss, tāds nu mans komentārs!

28.12.2018

P

K Krāpnieki 13 27.10.2019

Līdzīga situācija ! Ja nezinātu krievu valodu nebūtu iespēja ar viņiem sazinaties jo latviski viņi nerunā un beigas paliec bez mašīnas un naudas