Pronet - attieksme

Gribu brīdināt visus potenciālos Pronet klientus!
1) kad pie Jums atnāk meistari pieslēgt i-netu-viņiem nav līdzi Pronet līguma, bet toties ir kkādas mistiskas firmas Prolain līgums-apgalvo, ka tas ir viens un tas pats, bet nosaukums un reg.nr., protams, nav vienāds!Tā ka-katram jāapsver, ar ko viņš grib slēgt līgumu-ar Pronet vai Prolain!!
2) viņiem (t.i.meistariem) ir smalki pārdomāta naudas izšmaukšanas metode-Jūs noslēdzat līgumu un samaksājat skaidrā naudā uzreiz meistaram, protams, uz priekšu kādu mēnesi, viņi Jums iedod kvīti un bla, bla, bla...pēc 10 dienās Jums atslēdz netu, jo Jūs it kā neesat samaksājis.Izrādās-jūs esat parakstījis kvīti, kurā apņematies samaksāt to pirmo naudiņu ar pārskaitījumu.Tad kad griežaties ar sūdzību pie viņiem-atbilde ir, jā, daudzi klienti sūdzas, ka meistari tā dara!
Iesaku ļoti uzmanīgi pārlasīt to, ko parakstat!Arī kvītis un čekus!Un meistariem nav jāmaksā skaidrā naudā, jo līgumā rakstīts, kavisi norēķini caur banku!!!

D

A AK 17.02.2010

Kad man pieslēdza netu es uzreiz pateicu ka maksāšu tikai ar pārskaitījumu :)

D Dace 17.02.2010

Man ir pieslēgts PROLAIN un es nevienu sliktu vārdu nevaru par viņiem teikt, nu nav viņi kaut kāda tur mistiska firma! Man ir līgums, maksāju ar pārskaitījumu un viss kārtībā. Jā, pirmo naudiņu par diviem mēnešiem samaksāju uz vietas, taču man izrakstīja kvīti un par nākamajiem mēnešiem jau maksāju caur banku, arī pēc desmit dienām viss bija OK! Starp citu arī kvīšu grāmatiņu man iedeva, tā kā var maksāt arī pastā. Brīva izvēle, un nekas te nav nelikumīgs. Pa visu lietošanas laiku tikai vienu reizi negāja internets, taču pēc pus stundas jau bija kārtībā! Tas, ka PRONET, iespējams, nelikumīgi izmanto situāciju, izmantojot firmu ar līdzīgu nosaukumu, jau ir cits stāsts.

D Diāna 18.02.2010

Nu tad man vnk nepaveicās...jo es to pirmo naudu samaksāju skaidrā un tgd man viņi pieprasa maksāt vēlreiz caur banku...
Un līgumā norādīto kvīšu grāmatiņu ar neiedeva:(
Katrā ziņā, es neesmu apmierināta par tādu meistara rīcību!Un firmas attieksmi-pati vainīga!

MacBeton 18.06.2010

Nu labi ka jūs pabrīdinat šeit cilvēkus, BET vajag arī aiziet uz policiju un uzrakstīt iesniegumu. Lai prokurors ņemas ar krāpšanu. Kad nevajag tad jūs skrienat uz policiju, a kad vajag tad ne.

W WTF 28.03.2011

Arī es nevaru piekrist. Man pieslēdza par brīvu un ne santīma maksāt meistaram nevajadzēja. Meistars foršs un atsaucīgs.
Operatores ļoti laipnas un strādā visu diennakti.
Internets gada laikā negāja pāris reizes - kad bija lielā vētra un kad veica uzlabojumus tīklā, bet relatīvi īsu laiku.
Pat ar lētako pieslēgumu pa 5 Ls man nets iet uz 100 Mbps - kauns būtu sūdzēties ;)