Proline

Pirku seit datoru, peeec menesha sanaaca taa, ka vairs nesleeedzas iekshaa un kaut ko gluko, nesu protams uz garantiju, apkalposana,laba nasuudzos, vini aizveda notebook uz servicenet., tur menesi un nedeelu laboja, terminus "servicenet "nekaadus nevareeja pateikt kad buus gatavas,viniem nebija ne jausmas kad atvediis detalas, matrica bija kompim beigta! beigu beigas menesi nogaidiidams ,kad kompis vairs nebija tik loti vajadziigs,kad kursa darbs datarsolonos rakstiits, tad sanemu kompi,aizbraucuu majaa sleedzu ieksaa ,paiet divas stundas un atkal izlseedzas un nesleedzas ieskhsaa, peec kada briiza tomerr iesleedzas un saadi jau vairakas reizes bija dienas laikaa! Cik palasiiju atskauksmes par "servicenet", tad varbuut tie to tiesaam salikushi uz punkiem lai turaas uz kaadu laiku! tagad jaskatas ko tagad teiks, pec ziemassvetkiem nesiishu atpakal!

E

A Andrejs 07.01.2007

Dators nedrīkst būt remontā ilgāk par mēnesi. Ja mēneša laikā datoru nevar salabot, tad tev no pārdevēja vai ServiceNet-a jāprasa jauns.