www.sudzibas.lv Prof.lv Servisa un piegādes kvalitāte

Prof.lv - Servisa un piegādes kvalitāte

Interneta veikals, kurā iegādātās preces nepiegādā pilnā komplektācijā, jau mēnesis apkārt, kopš dienas, kad samaksājām rēķinu, piegādes laiks iekavējās par 2 nedēļām un remonts dīkstāvē tikmēr.. Solīja trūkstošo atvest dažas dienas vēlāk, bet bez rezultātiem.. Grūti sazvanāmi, kad tomēr izdodas jēga maza, jo solījumi noskaidrot un atzvanīt nepiepildās. Nesaprotam, vai dabūsim preci vai vismaz naudu atpakaļ. Šķiet visu klientu servisu tur kopā divi cilvēki, kas noveļ atbildību viens otram un klients joprojām sēž palicis bešā un nesapratnē, kā vadīt būvdarbus uz priekšu.

20.01.2023

Atbilde no Prof.lv Support Pārstāvja atbilde 21.01.2023

Labdien!

Nevaram Jūs identificēt, kā klientu, lūdzu atsūtiet pasūtījuma numuru uz [email protected], lai varam precizēt radušos situāciju un rast risinājumus, lai kas tāds neatkārtotos.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.