Prof.lv - Krāpšana

Pasūtīju dīvānu, kad beidzot pienāca īsziņa, ka varu doties pakaļ, biju jau pārdomājis un vēlējos atcelt savu pasūtījumu, uz ko man atbildēja, ka nevarot atcelt, jo dīvāns itkā esot ticis speciāli izgatavots, lai gan neka speciāli izgatavots netika, jo izvēlējos standarta dīvānu prof.lv mājaslpā no kataloga, bez kādiem īpašiem kritērijiem.
Prof.lv majaslapā norādīts, ka klients var 14 dienu laikā no saņemšanas dienas, var atteikties no pasūtītās preces

18.12.2023

Velvetpopstar 18.12.2023

Vajag pasūtīt preci apdomīgi. Varbūt tiešām priekš Jums gatavoja šo standarta dīvānu no kataloga.

I Ieva ķirse 19.12.2023

Varbūt raksti apdomīgi.?

Velvetpopstar 19.12.2023

Atšķirībā no autora, es kārtīgi apdomāju pirms publicēju savu komentāru.

A Alina19921 19.12.2023

Vēlies nopelnīt spied uz linka. Reģistrējies un pamēģini. Liekas neticami ,bet tas darbojas . Neprasa ieguldījumus Tavus tikai Tavu laiku . Darbojas līdzīgi kā Revolut aicini draugus saņem bonusu.