www.sudzibas.lv problēmas ģimenē problēmas ģimenē

problēmas ģimenē - problēmas ģimenē

gribu sex ar savu draudzeni.
vecāki aizliedz un draud. bet ļoti gribu.
ko darīt lai atļautu? es mazgāju pat logus un grīdas bet tikuntā neļauj.

H harijs 05.05.2010

Agri sāku niekoties un silti iesaku apslāpēt ar sportu un citām aktivitātēm. Nekas labs vēlāk nebūs!
Un ja tiešām esi seksa gigants, tad prezikus un uz priekšu. bet jaunas meitenītes neaiztiec. Dabūsi ķurķī pasēdēt, un tur Tevi paņems priekšā. Jauniem puikiņiem tur ir grūti, - ja nav muskuļu.

D didii 06.05.2010

nee nu kur skataas administraacija sudzibas.eu ???????????????

Mamma 06.05.2010

Ja tev gribās iekod ribās, jaunatne...

Man ari nelauj to

Mamma 06.05.2010

Robert beidz izlikties par sīko savos 45 un vairāk.

L lol 07.05.2010

Panjem duuree un nokrati ja tik ljoti gribaas...

P pufa 07.05.2010

Roberts gadus skaita atpakaļ, tāpēc ar raksta 12

W www.maniaks.90.lv 07.05.2010

Nesapratu... ar ko mazgā grīdu un logus?

H harijs 07.05.2010

Kad esi nokratījis, ar parastu ūdeni un lupatu!

R robertslapāns 08.05.2010

jā man neļauj un es gribu un es te nemeloju jo tā ir sūdzība.
meitene man teica ja viņai nebūs sex un neiedošu apmēram 25 latus tad viņa mani pametīs bet viņa ir skaista un skolā ieciena daudz puišu tāpēc man viņa ir jānotur bet baidos ka vecāki uzzinās ka man bija sex ar viņu un būs lielas problēmas.

Mamma 08.05.2010

Nu kā var kaut ko šitādu sarakstīt. Darīt nav ko.

H Helēna 10.05.2010

Ārstu!

S Sex 11.05.2010

Tev vecāki gaitām seko līdzi?(katram solim)

Mamma 11.05.2010

Neesi mīkstais. Paņem lāpstu un ej zemi uzros ap jāņogām tad no akas sanes ūdeni pirtij un plītij un saskaldi malku. un nedomāsi vairs par muļķibam.

J joprojām raudu 13.05.2010

Strādāt vajag