pro force recruitment - NEBRAUCIET

Mīļie cilvēciņi, nebrauciet caur so kompāniju, viņi uzpelnās uz autobusu biļesu cenām!!!
Man vajadzeja izbraukt 31.03.2011 uz Isle of wight salu uz whight salads group, lasit tomatus un pakot, man nekad uzticibu nav viesusas tadas firmas tapec rakstiju e-pastu pasam uznemuma direktoram Nicky Richardson kurs man ari atbildeja, ka brivu vakancu neesot un atsutija isu aprakstu par darba vietu un darba apstakliem, darba vieta nenodrosina ar dzivesvietu platibu pasam ir jamekle dzivoklis un masina ar kuru noklusi lidz darbam, vinjs pierakstija ka butu loti labi ja pasam butu masina vai tiesibas lai varetu vieglak izbraukat uz darbu, pedejas mulkibas ko stastija intervija ka tur neesot vietas kur nolikt masinu, vinji tikai uzpelnas uz autobusu biletem, tad vinjs teica ka darbs ir patiesam loti smags jo darbs ir siltumnica kur ir loti mitrs gaiss un viss ir loti netirs, teica lai njem drebes kuras nav zel pec tam mest ara, ja darba alga ir 5, 95 un ligums tiek slegts uz 12 mesnesiem nevis uz 9 ka teica intervija-pro force recruitment pat nezin si uznjemuma ieksejo politiku, tik muld kas ienak prata, uznemuma direktors man rakstija ka esot loti priecigs ka es vinam uzrakstiju un ka vinjs noteikti man zvanisot ka tiklidz bus kada briva vakance, ko tas dargie nozime, ja es butu somenes aizbraukusi tad butu palikusi uz lauka bez dzivesvietas un sedetu menesiem ilgi bez darba jo tur ir pilns ar stradniekiem.LUDZU lai jus nenoklutu nepatikama situacija starpnieku-krapnieku del, labak apmeklejiet uznjemuma majaslapu http://www.wightsaladsgroup.com/ un sazinieties ar direktoru personigi un meginiet sarunat darbu, bet nebrauciet caur pro force recruitment-jus nozelosiet un pa velti bus naudinja iztereta pa kuru jus varetu vel menesi normali dzivot :)Esmu jau parsutijusi uz NVA informaciju par so uznemumu un saraksti ar uznemuma vaditaju ta ka ceru ka ilgi vair pro-force neeksistes un beigs beidzot maldinat cilvekus.Iesaku labak meklet darbu Liverpool un Burton on trent, meklejiet uznjemumu vakances caur internetu, zvaniet un sutiet savus CV, ja iepatiksieties tad aicinas uz darbinju, intervijas notiek caur telefonu un darba pieteikuma lapas un ligumi tiek sutiti caur e-pastu, ta ir realak atrast darbu neka caur agenturam un Anglija hosteli maksa 7 paundi pa nakti tas ir loti leti pirmajam laikam pirms iestradasities var padzivot hosteli, pati ta dariju 2 gadus atpakal.Velu veiksmi.:)

E

L leonids 20.04.2011

Redziet, ir tā - Firma jūs iekārto, bet ar to atbildība ir beigusies. Tā ir visur. Šī firma iekārto bez maksas, jo maksā darba devējs. Tas neko nemaina, ka varat nokļūt īsta dibina caurumā;)

P Puh 22.04.2011

Drīzāk firmai paliek kads procents no katra cilvēka algas.Jo sanāk ka Tevi šajā gadijumā pa min.algu izire.Ka iestajamies ES, LV arī paradijas šadas firmas.Neko sliktu pateikt nevaru.Visi tristurī ieintereseti.

C ciriks 22.04.2011

Firmai nekads procents nepaliek, ko nopelni to dabon. Kad uznemums nosledz ligumu ar agenturu, tad uznemums maksa kaut kadu konkretu summu agenturai. Jo garaks ligums, jo stradniekiem un agenturai izdevigak, mes dabonam daudz maz garantetu darbu uz cik tur tiem gadiem, agentura savu maksajumu no uznemuma. stradniekus ieksa nejauciet, mums tur nekas nezud. man nebija slinkums pajautaju un nav ko teikt ka man tik sasprauda batonus kads no agenturas cilvekiem, zinaju kam jautat no uznemuma darbiniekiem.
Un mans pazina tagad ari strada Pro-Force un ir apmierinats.
Agenturas ir dazadas es pirms tiku pro-force biju cita, tur tikai angli stradaj ofisa, vot tiem gan bija pilnigs po... kur un ka mes dzivojam . Citreiz pat dzivojam pa 4 viena maza istabina, kur tik viena gulta . dzina mus ka sunus, diena stradajam uz lauka un nakti pakotava. es iztureju 2 menesus, pec tam vel Lv arstejos . Pazina pec tam ieteica pro-force tiku Makins ferma un bija ok. Nopelniju, bisku iekraju un nekadu problemu. Taka viss atkarigs no pasiem nevis no agenturas . Ta ka nav ko aplikt visu un visus, ja neesi izpetijis visas niansess pats, nevis no serijas viena tante teica. Un vel- vienemr bus starpiba starp mums un angliem, jo mes esam iebrauceji kuri atnem viniem darbu, ka vini saka. kaut gan pasi to darbu negrib darit!!!
Taka velu veiksmi pro-force un man zel ka netiku sogad, kads jau drosi nodomaja to sliktako, bet ne !pec divam nedelam mums gaidams gimenes pieaugums un kad jutisu ka sievina ir ar mieru mani laist uz UK, sazinasos ar pro-force noteikti.
Starpcitu sievinu satiku tiesi makins ferma, taka dubults paldies!!!

I IneseAboma 03.06.2011

Amats: Augļu pakotājs
Atrašanās vieta: Chartham, Kent
Alga: £5.95p/h
Darba uzsākšana: tūlītēja
Darba stundas: Pilnas slodzes darbs
GLA Licences Nr PROF0001
UK Reg.Nr.5580634

Pro-Force LTD meklē augļu pakotājus uz pilnu slodzi Mansfield kompānijai, kas ir vadošie augļu audzētāji, pakotāji un izplatītaji Eiropā. Darba pienākumos ietilpst augļu (ķiršu, zemeņu, ābolu, plūmju, bumbieru un melleņu) pakošana pēc klientu prasībam un standartiem.
Darbs sākas nekavējoties. Augļu pakošana ir stundu darbs.
Iespējama dzīvošana karavānās (£32, 27 nedēļā).
Lai pieteiktos, lūgums kontaktēties ar personāla atlases komandu, norādot references nr MANPACK, pa tālruni 00441227730349/00441227733880, vai e-pastu: [slēpt]@pro-force.co.uk.
DARBĀ IEKĀRTOŠANA UK IR BEZMAKSAS

K kimiko 06.06.2011

Protams, brauciet stradat caur pro force.darbs bus, dzivot bus kur, alga ari bus tikai jautajums cik liela.tiem, kas Latvija ir izmisuma un nezina ka gimeni pabarot, ieteiktu braukt.problemas var radit vienigi pasi latviesi, kas dzer ka cukas un nelauj normali atpusties brivdienas!!!

N nav svarīgi 11.02.2012

Braucu caur pro-force, nostrādāju vairāk nekā 3 mēnešus, un nevaru sūdzēties.Jā darbs ir ļoti smags, un prasa lielu disciplīnu un raksturu, bet ja sevi motivē un strādā lai nopelnītu, tad pro-force sniedz tādu iespēju.Ar naudas lietām, nekādu domstarpību.Cik strādāsi, tik saņemsi.Smagākais ir ar savu darbu nostiprināties, jo konkurence ir it visur, pat pakošanā un darbā uz lauka.Jāparāda, ka esi labāks strādnieks par poļiem, bulgāriem un rumāņiem.Tie kas to var, arī nopelna. Nedomājiet, ka aizbrauksiet, un būsiet tur kingi un maksās ne par ko.Dzīvošana, ir kā jau par 32 poundiem nedēļā, bet ko labāku, diez vai atradīsiet, blakus darba vietai.Tas prasīs kādu laiku.Es uzskatu, ka pro-force patreiz ir vienīgie, kas Latvijā sniedz iespēju strādāt, tikai par biļeti uz Angliju.Nu protams, var samaksāt 100-150 ls par darba iekārtošanu, kādiem citiem kantoriem, un par dzīvošanu nez cik simtus uz priekšu.Bet tad Jums vajadzēs savus 400 pundus līdzi..nu neslikts cipars bezdarbniekam, ko? :)...un nekādu garantiju.Es nesaku, ka nevar atrast internetā darbu Anglijā...bet nu tas procents ir ļoti niecīgs.Rakstu, tādēļ, ka pats pro-force strādāju un neklausiet tām muļķībām, ka nevar braukt un viss slikti.Ja gribat aizbraukt Anglijā un ar viss lojālākajiem noteikumiem...silti iesaku pro-force.Bet ne visiem tas ir pa spēkam...