pro force recruitment - NEBRAUCIET

Mīļie cilvēciņi, nebrauciet caur so kompāniju, viņi uzpelnās uz autobusu biļesu cenām!!!
Man vajadzeja izbraukt 31.03.2011 uz Isle of wight salu uz whight salads group, lasit tomatus un pakot, man nekad uzticibu nav viesusas tadas firmas tapec rakstiju e-pastu pasam uznemuma direktoram Nicky Richardson kurs man ari atbildeja, ka brivu vakancu neesot un atsutija isu aprakstu par darba vietu un darba apstakliem, darba vieta nenodrosina ar dzivesvietu platibu pasam ir jamekle dzivoklis un masina ar kuru noklusi lidz darbam, vinjs pierakstija ka butu loti labi ja pasam butu masina vai tiesibas lai varetu vieglak izbraukat uz darbu, pedejas mulkibas ko stastija intervija ka tur neesot vietas kur nolikt masinu, vinji tikai uzpelnas uz autobusu biletem, tad vinjs teica ka darbs ir patiesam loti smags jo darbs ir siltumnica kur ir loti mitrs gaiss un viss ir loti netirs, teica lai njem drebes kuras nav zel pec tam mest ara, ja darba alga ir 5, 95 un ligums tiek slegts uz 12 mesnesiem nevis uz 9 ka teica intervija-pro force recruitment pat nezin si uznjemuma ieksejo politiku, tik muld kas ienak prata, uznemuma direktors man rakstija ka esot loti priecigs ka es vinam uzrakstiju un ka vinjs noteikti man zvanisot ka tiklidz bus kada briva vakance, ko tas dargie nozime, ja es butu somenes aizbraukusi tad butu palikusi uz lauka bez dzivesvietas un sedetu menesiem ilgi bez darba jo tur ir pilns ar stradniekiem.LUDZU lai jus nenoklutu nepatikama situacija starpnieku-krapnieku del, labak apmeklejiet uznjemuma majaslapu http://www.wightsaladsgroup.com/ un sazinieties ar direktoru personigi un meginiet sarunat darbu, bet nebrauciet caur pro force recruitment-jus nozelosiet un pa velti bus naudinja iztereta pa kuru jus varetu vel menesi normali dzivot :)Esmu jau parsutijusi uz NVA informaciju par so uznemumu un saraksti ar uznemuma vaditaju ta ka ceru ka ilgi vair pro-force neeksistes un beigs beidzot maldinat cilvekus.Iesaku labak meklet darbu Liverpool un Burton on trent, meklejiet uznjemumu vakances caur internetu, zvaniet un sutiet savus CV, ja iepatiksieties tad aicinas uz darbinju, intervijas notiek caur telefonu un darba pieteikuma lapas un ligumi tiek sutiti caur e-pastu, ta ir realak atrast darbu neka caur agenturam un Anglija hosteli maksa 7 paundi pa nakti tas ir loti leti pirmajam laikam pirms iestradasities var padzivot hosteli, pati ta dariju 2 gadus atpakal.Velu veiksmi.:)

E

E Eseessesesesesees 29.03.2011

Mjaa, izklausaas peec sapnja peec kura tiekties - dziivot hostelii un smagi straadaat uz lauka par nieciigu samaksu...Tu tiesaam to nopietni cilveekiem iesaki - zvaniet, mekleejiet?! Bet varbuut visiem tiem ideaalistiem, kuriem skiet, ka aarzemes ir debesu manna, uz turieni vajag aizbraukt, kaadu laicinju padziivot sados apstakljos, tad rozaa brilles aatri vien nokritiis...

E ESSSS 29.03.2011

Labak neka stradat Latvija pa 100 latiem menesi un domat ka lai nomaksa rekinus...Ja negrib lai nebrauc, es vienkarsi iesaku ka labak darit ja grib braukt uz Angliju un nav tur kur palikt.ja Uk butu tik slikti tad neviens nebrauktu tur stradat :) Dikdieniem visur nebus labi :)

I IneseAboma 29.03.2011

Tu tak neesi gudra, Kristiine!!!
Protams, ka WSG nenodroshina ar transportu un dziivesvietu, jo to daraam mees-Pro-Force!!! Cilveeki dziivo Rookley country Park un uz darbu vinji brauc ar Pro-Force autobusu!!! Un par to neko nemaksaa!!!

Interesanti, uz kaadiem pieraadiijumiem Tu balsties, ja pati tur NEESI BIJUSI!!!

Pirms Tu te cilveekus biedee, varbuut noskaidro patiesiibu?!!!

Loogjiski, ka WSG Tev atbildees, ka nav vakanchu, jo pirmaas 2 grupas ciitiigi straadaa!!!

I IneseAboma 29.03.2011

Un par autobusa biljeteem Tev vispaar vajadzeetu sadot...
Cilveeki maksaa naudu autobusa kompaanijai, nevis Pro-force!!!
Kur un kas uzvaaraas? Tev tak nav sajeegas, ko Tu runaa!!!

I IneseAboma 29.03.2011

Mums bija plaanota grupa uz TOMAATU PAKOSHANU (NEVIS LASIISHANU), kurai vajadzeeja ierasties 1.04. bet shis brauciens tika atcelts tieshi shii iemesla deelj - lai TEV nevajadzeetu seedeet karavaanaas un chiiksteet, ka nav, KO DARIIT!!!

A andisvaartins 29.03.2011

vaaks, Kristiine kaut kur sanjeemusies kaut kaadu nepatiesu informaaciju un skalji dirsh. Es domaaju, ka Inese labaak zin kas notiek un nnenotiek, vinja ir godiiga darba deveeja, visu to loabaako Inesei un speeku iztureet shaadas stulbas negaacijas. un paldie spar visu. andis vaartins

H he he 29.03.2011

Godīgu darba devēju nemēdz būt jebkurš šad tad muhļī, viens var aizbraukt labi otrs uz nekurieni.

E Eseessesesesesees 29.03.2011

Un tu tiesaam domaa, ka darot taadu darbu par taadu samaksu peec visu nodoklju, rekjinu, partikas un personigo transporta izdevumu nomaksas, tev daudz vairak par tiem 100 latiem/poundiem meenesii paari paliks? Ir jaareekjinaas, ka tajaa valstii dziive ir daudz daargaaka, taadaa pasaa maznodrosinaato statusaa tur vien buusiet. Latvijaa vismaz ir gimenes un draugu atbalsts, normaala vide nevis dziivosana kaut kaados vagonijos vai istabas iireesana pa 3 cilveekiem israbaa. Bet kaa jau teicu - katram pasam tas laikam ir jaapiedziivo uz savas aadas un jaaizdara attieciigi secinaajumi...

I IneseAboma 30.03.2011

Kristiine, kaapeec tad vispaar ieradies uz Pro-Force atveerto durvju dienaam, ja Tu mums neuzticies?

S Santa 30.03.2011

Kristine nav straadaajusi Pro-Force.

V vivii 30.03.2011

Kamēr Kristīne gaidīs direktora personīgo zvanu, mēs nolasīsim tomātus :D :D :D

I IneseAboma 05.04.2011

Amats: Ābolu lasīšana
Atrašanās vieta: Chartham, Kent
Alga: £5.95p/h + bonusi
Darba uzsākšana: 2011.gada jūnijs. Līdz 2011.gada novembrim.
Darba stundas: Atkarīgs no sezonas, bet ne mazāk kā 39 darba h nedeļā
GLA Licences Nr PROF0001
UK Reg.Nr.5580634
Pro-Force LTD meklē ābolu lasītājus Mansfield Farm, Kent, kas ir viens no lielākajiem augļu audzētājiem Anglijā . Darba pienākumos ietilpst ābolu retināšana darba sākumā, ābolu lasīšana pēc klientu prasībām un standartiem, iespējams, arī citi lauksaimniecības darbi.
Darbs sākas jūnijā un ilgst līdz novembrim. Ābolu lasīšana ir gabaldarbs.
Dzivošana karavānās - £32, 27 nedēļā.
Lai pieteiktos, lūgums kontaktēties ar personāla atlases komandu, norādot references nr. ĀBOLI, pa tālruni 00441227730349/00441227733880, vai e-pastu: [slēpt]@pro-force.co.uk.

DARBĀ IEKĀRTOŠANA UK IR BEZMAKSAS

A Aleksandra 05.04.2011

O opat vivesili vezde objavlenie!Pro -force uze za poslednie 3 mesjaca nabrali na prizentacijax i poobesjali rabotu bolee 1000 4elovek!Vse malo! Ja dumaju nado na sledujusuju prezintaciju priexat s policiej.pust proverjat dokumenti, licenziju.I vobse vi ne imeete pravo verbovat ludej za granicu.Nadejus vi i nalogi zaplatite v svjazi s novim zakonom, kotorij visel s 1 aprelja! vsvjazi s etim zakonom 4erez etu firmu budes rabotat, ese i dolzen ostanesja gosudarstvu nnnn summu deneg! A esle vi ne slishali chto prinjali zakon v Latvii esli rabotaesh v Anglii to dolzen platitj Latvii za god 1600 lat eto esli v Anglii ti poluchaesh minimalku a esli poluchaesh boljshe to nado platitj boljshe . Zakon dejstvuet s 1 aprelja!Da eto ne pervoaprelskaja sutka!

E edgars 06.04.2011

to ko raksta kristiine ir pilniiga taisniiba, un ja tu zzurka slimaa vaardaa inese vel kaut vienu vaardu pateiksi ka taa nav taisniiba es atkal aizbraukssu uz pro force kantori kur jau esmu bijis, kur bija mani pazinjas un karoja ar jums sunjiem par savaam naudaam, ja domaa ka d...u tad paskaties savos papiiros edgars malakovskis un pasaki vel ka kaads nav bijis tur juusu superuznjeemumaa juus starpcitu esat man vel paraadaa atvallinaajuma naudu un par divaam nedeellaam uz aabolu lauka nostraadaato, un ja man kaadreiz izdosies uzzinaat kur un kad juus riikojiet savas grupu vaakssanas sapulces, ticiet man es tur buussu un to tavu otru maitu no polijas kura teelo baigo anglieti sapulcees arii pasveicini, lai tik runaa krieviski jo to valodu vinja maak labaak nekaa angllu.

I Inese 06.04.2011

Nedaudz paskaidroshu tiem, kas neko nesaprot:
1. Katram darbam/vakancei Pro-Force uznjeemumaa tiek viekta darbinieku atlase. Vienalga, kur taa ir - Polijaa, Latvijaa, Anglijaa, vai, kur citur. Neviens cilveeks netiek darbaa pienjemts taapat vien. Tie, kas tur gudri runaa par 1000 cilveekiem var iet taalu, taalu, jo ne visi, kas piesakaas un atnaak uz atlasi tiek shim darbam izveeleeti. Jaa, nesmejieties, arii shim darbam ir savi kriteeriji un ir ljoti daudzi cilveeku, kas taalaak par interviju netiek. Ljoti daudzi atkariit ''pashi par sevi'' - nedabon Ls, sameklee citu darbu utt., paardomaa utt. Ir cilveeki, kas uzskata, ka izbraukshanas dienaa var vnk neatnaakt uz autobusu un tad man ir 2 dienas, lai dabuutu kaadu, jo pasuutiijums klientam ir ljoti svariigs.
2. Tiem, kas prasa - via mums par maz cilveeku - jaa, buus par maz, jo, koliidz sezona saaksies, cilveeki buus vajadziigi.
3. Ja dumaju nado na sledujusuju prezintaciju priexat s policiej.pust proverjat dokumenti, licenziju - uz vairakaam muusu prezentaacijaam ir bijusi policija, NVA, papiiri vnm ir tikushi paarbaudiiti un nekaadi paarkapumi nav liidz shim konstateeti. NVA vienmeer sanjem info par muusu notiekoshajaam Darbinieku Atlaseem.
4. Edgar - es NEESMU graamatvede un es neatbildu par algaam!!! NU, NEVARU ES ATBILDEET PAR VISU!!! Ja Tev truukst stundas, vai atvaljinaajuma nauda, runaa to personu, kas uz lauka bija par Tevi atbildiiga. Visticamaak taa bija Gosia. Muus graamatvedes vaards ir Nikola, taa kaa, droshi, raksti e-pastus, zvani, ja Tev liekas, ka kkas nav kaartiibaa, nevis draudeet.
5. I vobse vi ne imeete pravo verbovat ludej za granicu - kaapeec?
6. Jaa, diemzheel, WSG atceela savu pasuutiijumu uz tomaatu pakoshanu, bet visi cilveeki ir apzvaniiti un informaati par notiekosho. Ja kaads nav bijis speejiigs atbildeet, driikst arii atzvaniit, vai atbildeet ar e-pastu. Tieshi taapeec es esmu ofisaa katru dienu no 8:00-16:30.
6. Un veelreiz - NEVIENS CILVEEKS NEKAD NAV TICIS PIESPIESTS KAUT KUR BRAUKT. JUMS PASHIEM IR GALVAS UZ PLECIEM. NEPATIIK? NU, NENAACIET, NEBRAUCIET!

E edgars 06.04.2011

ok... paldies par atbildi, piektdien noteikti aizbraukssu-tepat anglijaa veljoprojaam esmu, bet patiesiibaa ko veelos jums pateikt lai juus beidziet atlasees cilveekiem d...t.es kad aizbraucu uz fermu muus sessus iemeta ccetrvietiigaa, smirdiigaa karavaanaa dziivot un par to vel naudu prasija., kaut patiesiibaa riigaa kad bijaat solijaat cilveekiem iekaartotas ar dussaam apriikotas karavaanas kuraas pat gaazei vajadzeeja buut, nerunaajot jau pa taadu siikumu kaa televiiziju un internetu.un tas viss iepriekssmineetais bija sabaazts vienaa peec peleejuma smakojossaa telpaa kur pat riebaas iet internetaa, pat nedomaajot par to kaa ir iet taados apstaakllos gatavot eest...
...TO BE CONTINUED...

I Inese 06.04.2011

Atbrauc gan, tik piektdien graamatvedes nav uz vietas. Vinja ir 2dienaas un 3dienaas :)

A Alise 08.04.2011

par autobusu uz darbu bija jāmaksā:) tas ir mazākais:)
Nju nezinu cik daudz cilvēku tik viedokļu, patiesībā neuzskatu, ka šī kompānija ir slikta un iesaku pamēģināt tiem, kuri patiešām vēlas nopelnīt naudiņu, protams varbūt uz dažām vakancēm, kur darbs ir patiešaam fiziski smags naudiņa ir maza, bet katrā ziņā vairāk var nopelnīt nekā LV. Sezonu nostrādājot ja pacenšas iekrāt var. Mums katram pašam jāapzinās, ka dodoties kā sprīdītis laimi meklēt ārpus LV, mēs jebkurā vietā būsim kā otrās šķiras strādnieki un vergi, nu necels neviens mūs saulītē. Vienīgi individuāli katrs pats pierāda sevi un tad savādāk..tāda tā realitāte, ja grib nopelnīt jāapzinās, ka nebraucam uz kūrortu, bet tiesa uzskatu, ka dzīvošanas apstākļi ir jānodrošina, tādi lai cilvēks vismaz normāli no "'vergu"" darba sakopt sevi un atpūsties var, un lai nav tā ka tiešām karavānās cilvēku par daudz. Un protams, ja neapmierina tā saucamais kopmītņu variants, maza dzīvojamā platība u.tt... izvērtējiet sevi katrs pats ko jus varat un ko nē, jo neviens jau pistoli pie deniņiem klāt neliek un nesaka brauciet...Nekas nav nepaveicams...viss ir atkarīgs no katra paša:)
Ja man būtu vēl iespēja es dotos strādāt uz pro force!!!

I IneseAboma 08.04.2011

Paldies, Alise! Laipni aicinaata turpinaat darbu pie mums shajaa sezonaa :)

I IneseAboma 15.04.2011

Amats: Ābolu lasīšana
Atrašanās vieta: Chartham, Kent
Alga: £5.95p/h + bonusi
Darba uzsākšana: 2011.gada jūnijs. Līdz 2011.gada novembrim.
Darba stundas: Atkarīgs no sezonas, bet ne mazāk kā 39 darba h nedeļā
GLA Licences Nr PROF0001
UK Reg.Nr.5580634
Pro-Force LTD meklē ābolu lasītājus Mansfield Farm, Kent, kas ir vieni no lielākajiem augļu audzētājiem Anglijā . Darba pienākumos ietilpst ābolu retināšana darba sākumā, ābolu lasīšana pēc klientu prasībām un standartiem, iespējams, arī citi lauksaimniecības darbi.
Darbs sākas jūnijā un ilgst līdz novembrim.
Dzivošana karavānās - £32, 27 nedēļā.

DARBĀ IEKĀRTOŠANA UK IR BEZMAKSAS