www.sudzibas.lv Pro-Force Ltd darbā iekārtošana UK

Pro-Force Ltd - darbā iekārtošana UK

Kompānija par darbā iekārtošanu maksu neņem. Tas ir atbilstoši likumam un uzteicami, jo necenšas krāpties. Bet kompānijai ir viens liels mīnuss. Savā birojā (tas atrodas UK, pie Kenterberijas) viņi vienmēr noalgo tādus cilvēkus, kādus Latvijā birojā neviens neturētu. Laikam pēc principa, ka tik zina angļu valodu. Pārējā ziņā tie cilvēki neko no menedžmenta nav dzirdējuši. Tāpēc lielākoties, kad cilvēks ir noslēdzis kaut kādu vienošanos (uz papīra), sākas neziņas periods - kur tu strādāsi, kā strādāsi, cik tev par to maksās, strādāsi šodien, rīt vai parīt, vai vispār pēkšņi darba nebūs - uz šiem jautājumiem atbildes nebūs. Ja tu arī tiec uz ofisu, tad visi izvairīgi mūk no tevis, jo tu uzdod jautājumus, uz kuriem viņi paši atbildes nezina. BET KĀDAM TAČU BŪTU JĀZINA!!! Tas ir loģiski, taču loģiku Pro-Force birojā var nemeklēt. Tāpēc, ja tu strādā, tad viss ir pagaidām labi, bet ja kādu dienu tev pasaka, ka darbs vairs nav, tad zini - saprašanu - kas, kāpēc, kad - tu neiegūsi.

G

J julismulis 07.01.2013

ko varat niideet, jaabuut pashiem ar straadiigaam rokaam, un tad darbs jums buus vienmeer, es esmu jau kaadas 5 reizes aizgaajis no viena darba IIrijaa, ar kaajaam durvis aizsperot, esmu zhuupojis nedeeljaam un negaajis uz darbu, bet vienmeer mani ir saukushi atpakalj, pat luugushi un veel tagad luudzas, lai atgriezhos..., taa ka padomaajiet pashi, cik liela ir juusu veertiiba darba tirguu!!!