Pro Discount - Totāli meli

Atradu uzņēmuma mājas laupu caur SS.LV portālu. Meklēju vīna ledusskapi. Mājas lapā bija izvietoti dažādi modeļi par ļoti pieņemamu cenu (aptuveni -50-60% no normālas tirgus cenas). Sazvanījos un devos apskatīt, lai izvēlētos piemērotāko. Ledusskapji atradās vecā centrāltirgus noliktavā (totāls gaģušķiks), bez iepakojumiem, sisti no visām malām. Tad sākās čigānu jociņi, jauns taču maksā divreiz, trīsreiz dārgāk. Prasu par garantiju. Pārstāvis atbild 6 mēneši, viņi jau strādā vairāk kā 3 gadus un pārdodot aptuveni 7 gab. dienā. Pēc dažām dienām būšot jauns pievedums. Turklāt viņiem esot serviss un visu varot salabot bez problēmām. Totāli meli, jo firma nepilnus divus gadus atpakaļ reģistrēta, čeku nevar iedot, jo veikals esot slēgts uz karantīnu. Tad es teicu, ka varu apmaksāt ar pārskaitījumu. Iedeva kaut kādas sievietes bankas kontu, lai skaitu uz to. Pateicu, ka bez rēķina neko neskaitīšu. Tad izrādās, ja grib ar dokumentiem ir jāpieskaita PVN21% u.t.t. un kait kur vēl jābrauc. Tikpat labi varēju viņam atdot maku un doties mājās. Kā pateicu, ka man šāds darījums neinteresē, tirgotājs pazuda pat neredzēju kur. Nopirku vīna ledusskapi pēc 2 stundām vienā no lielajiem elektrotehnikas tirgotājiem par līdzīgu cenu un ar augstāku energoklasi un lielāku izmēru.

E