www.sudzibas.lv Pro Discount Krāpšana, slikts serviss

Pro Discount - Krāpšana, slikts serviss

Pirmkārt, pērkot preci, izrādījās, ka Cena ir 50% augstāka nekā sludinājumā un pirmajā telefona sarunā. Otrkārt, veikalu ir iespējams apmeklēt tikai pēc pieteikšanās. Sākumā teica, ka jāpiezvana pirms 15 min. Izbraucot piezvanīju. Rezultātā kopā sanāca 9 telefona sarunas, 3 reizes tikšanās tika pārnesta, kā arī paaugstinājās Cena un palielinājās minimālais gabalu skaits, kas jānopērk. Kad nokavēju 10 min uz pārnesto tikšanos, dabūju dzirdēt rupjības savā adresē. Neskatoties uz skaistu mājaslapu, pats "veikals" īstenībā ir noliktava piegružota ar visādiem mēsliem. Ļoti rupjš pārdevējs
sliktākais serviss, ar ko nācās saskarties. Atteicās izrakstīt čeku.

Если кто-то отказывается выписывать чек - предлагаю звонить сразу в VID.

G Gulbenietis 27.04.2023

Если кто-то отказывается выписывать чек - предлагаю звонить сразу в durku. Tikai lai savāc to, kam miera nav, nevis pārdevēju.

Если кто-то отказывается выписывать чек - предлагаю звонить сразу в администрацию презедента Рассейская Педерации и просить позвать к телефону мамку Путлера.

H Habisss 27.04.2023

🤦🤦🤦