Privati - attieksme

Sveicināti!No Decembra mēnesi 3 reizes nedēļā braukāju no Ziepniekkalna uz Purvciemu ar 1.grupas invalīdu kuram ir kustību traucējumi un līdz ar to viņs sēž ratiņkrēslā.Mums sanāk braukt ar 19.,11 trolejbusu līdz šodienai biju ļoti pacietīga par to kāda attieksme ir transporta vadītājiem bet nu šodien man pielika punktu.
28,martāno rīta precīzi laiku neatceros bet bija ap 12.00,no Ziepniekkalna pieturā Saulkalnes ielā gaidam tolejbusu,trolejbus piebrauc pie pieturas ar diezgan lielu attālumu tā ka es pat nevaru bez tās rampas nolaišanas iekāpt.Pieeju pie vadītājas pajautāju viņai vai viņa mūs tiešām neredzēja uz ko bija atbilde,,ti iho menja uhit budes,,tikai tad vadītāja nolaida rampu un mēs tikām iekšā tolejbusā.tolejbusa nr.18154 pie stacijas iekāpa kontrole kurai pajautaju par to kur var rakstīt sūdzību,kontrolieris ļoti atsaucīgs piegāja pie vadītājas aizrādīja,uz ko vadītāja arī nesmuki atbildēja,,mne snahala nada ljudej vipustit,,Tas nozīmē ka mēs nēesam cilvēki,ka tie kas nestaigā ar savām kājam tie nau cilvēki.un vēl ko es esmu ievērojusi kad tieši 1.trolejbusa parks šādi izturās.
Lūgums ļoti liels izrunāties ar vadītājiem un lai izrāda cieņu pret šādiem cilvēkiem.Lai viņi saka paldies ,ka viņiem ir rokas un kājas. IEPRIEKš pateicos.

Don McKay 28.03.2012

Nu tad klausaties:

1. Sākumā jāielaiž normālus cilvēkus, jo savādāk baram jāgaida, kamēr jūs "pacels", kas savā ziņā var apdraudēt visus.
2. Gribējāt lai Jūs uzrunā "Jūsu Augstība" troleibusa šoferis, viņu arī var saprast (lasiet 1 punktu - nevajag mācīt vectētiņu klepot)?
3. Mūsdienu pasaule ir nežēlīga, un cilvēki ir cietsirdīgāki un ļaunāki, ceru nevaja skaidrot kāpēc un to nevajag aizmirst.

Lūdzu.