www.sudzibas.lv Privāt māja Elektribas zagšana

Privāt māja - Elektribas zagšana

Labdien esmu inara ķiploka ļoti biezi naku ciemos pie saviem draugiem uz līksnas ielu mani draugi dzīvo mājas 3 stava un elektriba viņiem ir pieslēkta visai mājai nelegāli kura nāk no bērniņiem un man tiešām ļoti bail par saviem draugiem ja biezi mēdz 2 stava kur ir nokarājušies vadi dzirkstļot mans ļielail ļugums jums aizbraukt uz šo adresi un atslēkt šai majai elaktrību lai neciestu pārejie kaimiņi jo pa elektrību maksats netiek maksā tikai par kopējo skaitītāju tas ir kāpņu apgaismojums un par dzīvokļosļietoto elektrību neviens dzīvoklis gadiem nav maksajis saimniecei itka mēs maksājam bet viņa tālāk nemaksā ari gāze mūsu mājā ir atslēgta jo nebija maksāts vairāki gadi un tāpat ir ar elektrību mēs no šīs mājas braucam projam un tā kā māja ir avārijas stāvoklī elektŗba tur nav vajadzīga. Maruta loti ceru uz jūsu sapratni jo ātrāk '"jūs aizbrauksie jo labāk

Ausainītis 04.12.2012

Izskatās pēc bomžu ""razborkām"",

Likumsargs 04.12.2012

Šausmas! Ārprāts! Izlasot šo tekstu man parādījās vēl pāris desmiti sirmu matu!!! Tā tagad raksta mūsdienu jaunatne? Manu bijušo Latviešu valodas skolotāju ķertu infarkts ieraugot šādu tekstu! Vai tiešām mūsu valstī ir tik tālu attīstījies daunisms, ka vairs pat neprotam vārdus pareizi uzrakstīt, par gramatiku es klusēšu!
Maruta! Pirms raksti publisku tekstu, aizej uz skolas pirmo klasi un pamācies latviešu valodu!
Ko tad var gribēt no šīs valsts politiķiem, ja šādi analfabēti vēlē!!!

Likumsargs 04.12.2012

INĀRAI ĶIPLOKAI! LŪDZU PAŅEM PAPĪRU UN ZĪMULI UN PIERAKSTI ZEMĀK ESOŠOS VĀRDUS!!!
elektriba - ELEKTRĪBA
atslēkt - ATSLĒGT
elaktrību - ELEKTRĪBU
maksajis - MAKSĀJIS
projam - PROJĀM

Par gramatiku klusēju vispār! Te pat nulli nevar ielikt!

D dārgais 09.06.2014

Kādreiz dzīvoju šajā mājā un tas kad tur ir nelegāla elektrība, ūdens ir taisnība, ir bijušas reizes, kad no rīta aizejot uz darbu elektrība bija, pārnākot mājās nav, āra ziemas laikā bija -10 grādi dzīvokļos zem 0..., neiesaku nevienam tur dzīvot. Īrnieki mainās nenormāli, bet tikai neviens no turienes nav aizgājis normāli, vai nu tiek izmest vai kas tamlīdzīgs...