www.sudzibas.lv Prisma VECAS PRECES , ARĪ BATERIJAS !!!

PRISMA Domina - VECAS PRECES , ARĪ BATERIJAS !!!

Vakar iepirkos Ieriķu ielā 3 - veikalā PRISMA (Tc-Domina)
par krietnu naudas summiņu.

Atnākot mājās sāku ēst jogurtus. Sākumā pagaršoju jogurtus .Garšoja kā ziepes, jo garša jau bija izgarojusi.

Nākošajā dienā man bija vemšana no sardīnēm. Šausmas beidzot sapratu, ka tam veikalam ir jāiet ar līkumu.
Nesen pulkstenī ieliku tikko pirktas 2A baterijas duracell , bet pulkstenis nestrādāja

ĻOti aicinu ŠAJĀ VEIKALĀ NEIPIRKTIES!!!
Adrese: Rīga, Ieriķu iela 3 (Prisma-tikai_)

donna b 27.06.2014

Varbut pulksteni vajag pie meistara aiznest? Ja duracell ir iepakojumaa, saubos ka baterijaas ir vaina... Jogurti tagad visi pec mesliem garso, bet kopumaa Prisma ir sliktaak neka Maxima un Rimi, tam varu piekrist. Kaut gan Rimi ir dargakais no siem.

B Brenda 28.06.2014

Tev prāts nav izgarojis?Pilnīgs sviests:) smiekli nāk.

V Vadim 28.06.2014

Ага, ёгурт невкусный, от сардин блевал, батарейками не починлись часы, гондон порвался, который там на кассе купил. Что ещё ?))) Всё-таки par krietnu naudas summiņu, наверняка что-то ещё было ?)))