PRISMA - bardaks

Mēs taču ne vienmēr paskatamies derīguma termiņu uz pārtikas precēm, šoreiz arī es nepaskatījos,nopirku kefīru,kurai derīguma termiņš beidzas tajā pašā dienā,par pilnu cenu,kaut arī vajadzēja būt zemākai cenai,vai vispār izņemt no tirdzniecības. Reti tur ieeju,bet kā vienmēr bardaks.

C

V Viktors_P 13.05.2015

Visos veikalos viens un tas pats.
Tāpēc vienmēr apskatos derīguma termiņu un ja tas ir tuvs - tad skatos to pašu preci no tālākās plaukta rindas

B Brenda 13.05.2015

Diemžēl, drīkst tirgot un par tādu cenu kāda tā ir.Ir veikali kur ir atlaides, bet Prismā nav.Un no tirdzniecības preces nav jāizņem, ar esošās dienas datumu, tās drīkst vēl visu dienu tirgot.Tādas ir PVD normas, kamēr termiņš nav beidzies, tikmēr drīkst tirgot, un katrs veikals dara ka grib, vai viņš viņu tirgo lētāk vai tirgo par tādu pašu cenu. Ta, ka viss ir pareizi, Jums šoreiz nav taisnība.

Latviešu tautas 13.05.2015

Brenda! Tu melo! Pec ES standarta NEDRIKS tirgot ar pārtikas precem, kuram realizācījas termiņš beidzas IEPREKšāJā DIENA! Tatad šodien 13.maijā drikst tirgaot ar pārtikas precem, kuram realizācījas termiņš 14, 15 un t.t.

M mja 13.05.2015

Vladlat, tu esi pilnigs daunis. Uzraksti, kurs EU standarts nosaka, ka NEDRIKS tirgot ar pārtikas precem, kuram realizācījas termiņš beidzas IEPREKšāJā DIENA! Vispar jau runa bija par to pasu dienu, bet laikam jau esi 9. maiju ta "parsvinejies", ka pedejie tarakani no tava tuksa paura aizmukusi.

Latviešu tautas 14.05.2015

Бля! Сколько тут набежало представителей этого дебильного гибридного народа - немцеевреядатчаношведокавказцесреднеазиата, который именуются латышами...

M mja 14.05.2015

Vladlat, kadel apkauno krievvalodigos imigrantus Latvija? Ar tadam prata spejam ka tev, vieta vien durka vai uz parashu pie braliem-komunisma celajiem. :D