Prior, skaistumkopšanas salons, Barona kvartāls - ATSAUKSME

Paldies!
16.02.2013. pavisam spontāni nolēmu apmeklēt šo skaistumkopšanas salonu. Redzot gala rezultātu, sapratu, ka biju izvilkusi laimīgo lozi. Administratore mani bija pierakstījusi pie meistares Sandras.
...kad uzsāku sarunu, sapratu, ka esmu nonākusi perfektas savas jomas pārzinātājas drošajās rokās! Gribēju "svaigāku" matu griezumu un citu matu toni, taču saglabājot neuzkrītoši dabisku tēlu. Pēc 3,5 h radošā procesa (jā, tik tiešām viņa manu imidžu veidoja 3,5 h rūpīgā darbā) es biju šokēta pozitīvā ziņā. Perfekts griezums, perfekts matu tonis.
Paldies, Sandrai!
Visi mani draugi, tuvinieki manas pārvērtības dēvē par ekselentām. Cits tēls un imidžs.

Noteikti ieteikšu savām paziņām, draugiem šo salonu un meistari Sandru (kuru kopš 6-dienas noteikti dēvēju par SAVU meistari).

Paldies un patiesā cieņā,
Linda