www.sudzibas.lv Primavera Pārdevējas attieksme

Primavera - Pārdevējas attieksme

Šodien iegriezos veikalā Primavera uz Merķeļa ielas un mani nošokēja tur esošās pārdevējas attieksme...Līdzko biju paņēmusi sev piemērotu lietu, turpat stāvošā pārdevēja(jauna, tumsnēja meitene) man izrāva no rokām un ar smaidu ģīmī paziņoja, ka to nevarot ņemt, tad izrāva no rokām arī otru lietu un ar apmierinātu smīniņu iemeta sev līdzi stāvošajā maisā. Es tiešām nobrīnijos, jo lieta bija laba un lēta, bet lietas, ko viņa kārtoja un atstāja sliktākas kvalitātes..Tā vien liekas, ka pati sev kārtoja un līdzko ieraudzīja, ka kāds vēl neizlasīts apģērba gabals palicis, ar rijību izrauj klientam no rokām. Kad jautāju, kāpēc, man atbildēja, ka tas neskaitās un to nevar..Un viss..Lūk kāda attieksme pret klientu..