www.sudzibas.lv Priekuļu pasv. Atsaka palīdzēt

Priekuļu pasv. - Atsaka palīdzēt

Labdien! Nav pirmā reize, kad saskaramies ar pašvaldību problēmām. Un attieksmi. Neiesaku griezties pēc palīdzības, jo atradis jebkurus iemeslus, lai atteiktu. Lai gan sajūta rodas, ka "savu" naudu jādala lai tik pašiem sabāzt kabatas. Un lai gan ir maznodrošināto status.

A Atsauksmes. lv 03.09.2019

Sinonīms vārdam maznodrošinātie ir slinkie

Samedova Saida 03.09.2019

Paldies jūs nezināt situāciju mums virs nomira lūdzu aizvērt un pa turat savus komentarus

G Gatissss 03.09.2019

Tas jau nenotiek tikai Priekuļu pašvaldībā, zinu arī citas pašvaldības kuru attieksme ir vienkārši graujoša. Ir dzirdēti gadījumi kad piemēram pat nepiešķir maznodrošināto satusu tikai tāpēc ka alga ir par 2eur lielāka nekā atļauts būt, lai tiktu pie šī statusa.

Samedova Saida 03.09.2019

Ja arī te ir tā pensionārs cilvēks pielika klāt pensiju un viss. Lai gan citiem nokārto kaut gan ir ienākumi papildus. Skumji

G Gatissss 03.09.2019

Tas jau tīri dēļ pazīšanās/blata, zināmiem vienmēr palīdz, parējos sūta dilēs