Prieka Vēsts - PRIEKA VĒSTS

Tātad sāksu ar to ka tas bambālis-mācītājs gleške nepārzina bībeli-auns. Bļē panem vienu pantu kur rakstīts ticība ir pārliecība par neredzamo (kkaa taa) kr4 panjem sākumu "jo ticība ir..." un skaidro ka katram jau ir ticība. Idiot nahuj tu neapskaties kas tālāk seko pēc šiem vārdiem??

Tad vēl-biezi saka "manuprāt" vai "seit gan nav rakstīts bet es domāju ka kungs to domāja" vai "pār mani nāca svētais gars un es nolēmu parunāt par to... Un to... I d i o t tu skaidro bībeli vai kā tu domā??

Tad vēl kādā bļe prikolā dieva slavēšanas koncertā var būt "svaidījums ar svēto garu"?? Nahuj-biju uz linkin park konertu-tāds pats roks tikai tad ja tu kliedz un dziedi par dievu nevis par nāvi tad ir zajebiss...! Aa un tas ir pohuj laikam ka jēzus teica "bez maksas esiet saņēmuši bez maksas dodiet"?? Nah viniem kopncertu un dievkalpojumu ieraksti pārdodās tāpat kā maximā dvd filmas???

Kr4

Idioti bļēģ atveriet acis nav jums svētais gars jums ir viens pimpis ar ausīm, dirsā izdrāzts lohs kurs pat nezina kur ir minēts dieva vārds bībelē.

L lucija 22.03.2010

Vai tik ieviņ tev nav sakari ar to gleški, ka tā viņu aizstavi ?

D Daniels 28.05.2010

Shalle ir normāls latviešu puisis, viņs runā to, kas nāk no viņa sirds-...jo no sirds pilnības mute runās.
To ka tik ausīm tīkami un saldi vārdi nāk no mūsu latviešu puišiem ārā, par to adbildīgi esam mēs, kas Dieva priekšā regulāri nāk un čīkst ar un par savām vajadzībām un problēmām, nevis par Shallēm, kuriem nav uz ko cerēt un nav kam ticēt.

K Krabis 01.01.2011

piekriitu katram shalles vaardam. tie kristieshi ir gariigi slimi zombiji, iebaaziet savu biibeli tur kur gaisma nespiid, un pietiks nozaakaat neticiigos. atpishaties no mums un ejat ticat savam dievam. zb visi shitie sludinaataaji
man ir sakaams viens- juus visi esat kaa aitu bars

O Oskars 01.01.2011

Kreker, par kādu reliģiju tu runā?

A aigars 11.03.2012

Shalle, ceru ka Tev ir kāda vecmamma, vai mamma, kura par Tevīm Dievu lūdz, jo tas kā tu Izsakies par ticīgajiem un lamājies ir taisnākais ceļš uz elli!!! Lai Dievs Tev piedod jo tu nezini ko runā un dari!

I ieva prūse 27.06.2014

Sveicināti! Es par jūsu draudzi teicu to labāko cilvēkiem, bet piedzīvoju ko, ļoti sliktu. Jums agrāk bija tāds žurnāls, kur cilvēks nožēlo grēkus un Dievs par viņiem apžēlojas.
Vispirms man uzsūtija tipu par vīru, kurš nav mana otra puse. Man bija ļoti labi zobi, tagad zobu plate, tā nevar traumēt cilvēkus ar savām stulbajām idejām.
Mana brāļa sieva visu savu nodzēra un es labu gribēdama, lūdzu vecākiem lai nopērk brāļa puikām, abiem dzīvojamo platību.
UN tāpēc man nopirka dzīvokli, lai es būtu izstumta no visiem vientulībā un nabadzībā.
ES noteikti negribēju ka man pērk dzīvokli.
ES citiem pirku no tādas nabadzības no kādas citi nedod. Biju pieskatiju bērnus pēc labākās sircapziņas un lūk kāds slikts rezultāts. Biju burtiski citiem par kalpu. UN JA ES LIDOTĀJAM NOVĒLĒŠU LIDMAŠĪNU TAD MAN NOPIRKS LIDMAŠĪNU KAUT MAN NEMAZ NEVAJADZĒS UN ES NEZINĀŠU KO AR VIŅU DARĪT.
Un tās baumas ko jūs tur savācat. Jā es kliedzu un raudāju jūsu cūcību dēļ. Tad kad man bija par grūtu.
Un es negribu ka man atņem tās vietas ko es mīlu, kur esmu strādājusi un kopusi. Vienkārši gribēju visiem labu. (tātad nevajag citiem labu gribēt, būs pašam slikti)
UN es negribu to vietā ko citu. Es nevienam neko neesmu atņēmusi.
Nožēloju, ka gāju pie māsas Lilitas tā bija liela kļūda.

M mabruk33 05.11.2014

Riktīgi smieklīgi un kā nav slinkums vēl visus tos lamu vārdus rakstīt - sātans pārspējis pats sevi. Sēdies pieci.

M mesings 01.03.2015

VIS labak man patik fraze -pat nezina kur ir minēts dieva vārds bībelē.-
protams rupjo vardu krajums autoram ir augstaka limeni neka bibeles rakstu zinasanas.
Domaju rakstnieks ir PRIEKA VESTS bijusais apmekletajs...

R Raimonds Gromskis 23.05.2016

Zēl tos cilvekus kas tik rupji komente. Viņu dzīves ir tik pat nožēlojamas kā viņu vārdi. Izraisa līdzjūtību un nožēlu. Tāds cilvēks tālu nekur netiks savā dzīvē. Es pazinu daudzus cilvēkus kas ņirgājās par Dieva lietām. Par nožēlu neviens labu galu nedabūja no viņiem. Domājiet ko runājiet ???

L Lepnā Lavīze 09.05.2018

Jau tikuši. Nav ko ar Dieva vārdu piesegt savu sektas līderi. Krieviem ir labs teiciens: nejauc divus cilvēka orgānus. Tas par tavējo līderi.

V vots 25.04.2018

Nu ko lai saka, Vilnis Gleške ar sektu Prieka Vēsts, dabū vientiesīšus, neizglītotus cilvēkus,kas dzīvo nabadzībā un ir viegli apvārdojami, un liek viņiem ziedot 10 tiesu no saviem ienākumiem, ko protams, šie dumjie dara, pēc tam viņš ar ģimeni brauc ceļojumos, īrē dzīvokli, pērk mašīnas. Un tas ir normāli? Prātiņ nāc mājās, bet ir cilvēki kas uz to uzķeras. Nožēlojami.

O OLO 09.05.2018

Gleške ir totāls krāpnieks, Prieka vēsts ir ekstrēmistiska organizācija. Nesaprotu, kā šī sekta nav vēl aizliegta, Krievijā aizliedza Jehovas lieciniekus un lika visu mantu atdot valstij.Šajā gadījumā vajadzētu to pašu. Lai viņš un viņa ģimene sāk strādāt, nevis apkrāpt cilvēkus, muļķus totālus.

I INGA_s 01.07.2018

MANUPRĀT, PRIEKA VĒSTS = BIZNESA PROJEKTS "ATDOD NAUDU"!

S Seal 22.07.2018

Stulbs esi ka Tu vari runāt par kristieti ja pats esi kaut kāds muļķis

S secinajumi 01.08.2019

Nē neesmu stulbs. Stulbi ir tie kas ziedo Gleškem. Priekš kam strādāt, ja citi saziedos. Sen tiesībsargājošajām iestādēm aizliegt šo sektantismu vajag. Citam apvārdotajam pat pārtikai nav naudas, tad tur draudzē izdala kaut kādus produktus, kam termiņš beidzies un lieto uzturā. Šausmas.

S secinajumi 20.11.2019

Lūk visa patiesība par Gleški, uzskatu, ka sen tiesībsargājošajām iestādēm ir jāaizliedz sektantisms un naudas izspiešana vientiešiem.

S secinajumi 30.03.2020

es nesaprotu kur skatās mūsu tiesībsargajošās iestādes? šāds sektantisms un viņu krāpniecība un cilvēku apzagšana ar 10 tiesas ziedojumiem būtu jāaizliedz. Vai arī tagad karantīnas periodā viņi apkrāpj cilvēkus?

P Patiess Fakts 30.01.2021

Tai prieka maja totāls rekets un naudas mangosana notiek . Riktīga izpriecu maja .

S secinajumi 02.02.2021

Ar šo sektantismu un sludināšanu viņi pelna naudu, nezinu, vai tiem vervētājiem uz draudzi par jaunu ziedotāju piesaistīšanu maksā procentu, nezinu, bet tur notiek totāla cilvēku zombēšana un rekets. Ja tev ir aploksne ar naudu atdod to man. Ar Jencīti esot līdzīgi kā ar šito Gleški.

Vagons Komā 02.02.2021

Nekadu naudu vińi nesańem. Tur ir divi varianti -vainu paši iet un aicina, lai Dievam izplaiktu vai arī vadītāji tos aiz kājas velk vervēt cilvēkus un atteikt tiem nav drosmes.

W wwoki 28.04.2021

Ceru, ka iekšlietu ministrs ķersies šiem sektantiem klāt aizliedzot parazitēt uz vientiešu naudu

M Mixx 11.09.2021

PRIEKA VĒSTS IR RIKTĪGA MAUKU UN AFĒRISTU MĀJA

M Mixx 27.01.2023

Mani apkrāpa prieka mājas sektante , laikam tāpēc man tik ļoti riebjas sita prieka vests jeb prieka maja