www.sudzibas.lv Premium LPG slikts serviss

Premium LPG - slikts serviss

Noteikti NEiesaku Premium LPG Lejas ielā 13. Likām gāzes iekārtu un tad sākās - gāzes balonam nerādīja indikatori, cik daudz gāzes atlicis. Zvanījām, prasījām, kad braukt - lai aizbraucot ar pilnu balonu. Nu ok, uzpildījām, aizbraucām - izrādās, vajagot tomēr ar tukšu balonu braukt. Nu neko, braucām prom, izbraucām tukšu, braucām vēlreiz pie viņiem. Rādītājus it kā sataisīja, toties pie reizes visas trubas nočakarēja - ne tikai mašīnā, bet vēl vismaz metra rādiusā apkārt smirdēja pēc gāzes. Zvanot un prasot, ko lai dara - atbildēja, ka pagaidām neko, darba laiks beidzies, lai braucam tāpat! Pēc tam pārzvanīja kāds cits un pastāstīja, kā aizgriezt gāzi, lai vismaz ārā nenāk. Pēc tam vīrs skatījās - viņi nebija kārtīgi pievienojuši trubas + kaut kāda truba bija sabojāta un vajadzēja mainīt, bet to jau darīja pats, jo saprata, ka šitie frukti paši neko nesaprot, kad viņiem vajag pilnu balonu, kad tukšu, kad ko. Turklāt mašīnas apakšā bija atstātas ļoti garas skrūves, tā ka bija reāla iespēja kaut ko aizķert, kā arī nebija apstrādātas caurumu vietas, vispār nekāds serviss - brutāli iegrūsta iekārta auto. Pēc pāris dienām pamanījām, ka bez visa pārējā ir ielikts lietots balons, lai gan nevienā brīdī tas netika pieminēts un tāda nebija sākotnējā vienošanās. Aizbraucām, lai maina balonus un tad sākās - vajagot izbraukt tukšu esošo, lai varētu nomainīt (attiecīgi vēl viens brauciens pie viņiem jāizveic), nepiekritām, tad lika pašiem braukt kaut kur prom un no balona izlaist gāzi! Vīrs tā arī izdarīja, braucām vēlreiz pie viņiem, nomainīja balonu un teica, lai pēc 1000 km braucam pieregulēt. BET - aizbraucot uz uzpildes staciju, izrādījās, ka to balonu nemaz nevar uzpildīt! Kaut kāds klapans ciet. Vīrs jau pilnīgā bezsejā ņēma, sataisīja pats to štruntu un tajā brīdī arī sapratām, ka ar visu spēkā esošo garantiju vairs pie viņiem savu kāju nespersim un nevienam citam arī neiesakām.

H

P premiumlpg 06.10.2013

Par gāzes iekārtas uzstādīšanu šī klienta mašīnai vienojās viņa paziņa, viņš lūdza, lai šim klientam ieliekam gāzes iekārtu par pēc iespējas zemāku cenu. Mēs pazeminājām cenu, vienojoties, ka uzstādīsim mazlietotu gāzes balonu. Klients atbrauca un atstāja mašīnu pie mums, pats nevienojoties par uzstādīšanas noteikumiem. 2 nedēļas pēc iekārtas uzstādīšanas klients zvanīja un teica, ka tiek nepareizi uzrādīts gāzes līmenis. Ja nepieciešams noregulēt gāzes līmeni, nepieciešams sākumā atbraukt ar pilnu balonu un pēctam ar tukšu vai otrādāk. Klients atgriezās pie mums vēl pēc nedēļas neapmierināts, ka viņa mašīnai uzstādīts mazlietots balons. Mēs viņam teicām, ka ar viņa paziņu bija vienošanās par to, ka balons būs lietots. Klients atbrauca pie mums darba laika beigās ar pilnu balonu un prasīja, lai mēs to nomainam. Balonu nedrīkst mainīt, ja tajā atrodas gāze, neskatoties uz to, mēs tomēr balonu nomainījām pret jaunu un ietilpīgāku. Klientam bija pateikts, ka, ja mēs uzstādīsim jaunu balonu, esošie stiprinājumi un caurumi nesakritīs ar jauno balonu, viņš piekrita šim noteikumam. Par izdarīto darbu klients papildus nemaksāja. Pēc autogāzes iekārtas vai balona uzstādīšanas vai nomaiņas nepieciešams atbraukt pie mums pārbaudīt vai nav noplūdes, klients par to bija brīdināts, bet neatbrauca pie mums. Visā mūsu darbības laikā šis ir pirmais neapmierinātais klients, un tas nav mūsu vainas dēļ. Mūsu autoserviss vienmēr dod 3 gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma un ja ir radušās problēmas ar gāzes iekārtu, mēs vienmēr palīdzam tās atrisināt.

C Cizikovs aleksejs 15.11.2018

Ko tu petras muldi! Pirmajos ne apmierināts klients...

D dzv 23.01.2016

Ļoti labs serviss, pats liku pie viņiem gazi 3 mašīnām un esmu ar visu ļoti apmierināts,arī paziņas lika gazi turpat un viss ir super! Izdomā te kaut ko!

C Cizikovs aleksejs 15.11.2018

Krāpnieki! Visu laiku mainās puiši no 18 līdz 25. Par 1 gadu kadi 6. Neko nemāk un ne pārtaisa kļūdas... A Petras neko nezin un garantiju nedabūsiet! Par laiku ko lietoju gāzes iekārtu 600eur(skaidrā naudā maksāts) nesaņēmu nevienu čeku.
Nepareiza montazas dēļ uzsprāga motora dzēšanas sistēma! Es pēc tam par 90 euro samainija reduktoru, veco nozaga no mašīnas! Regulēt atteicās jo teica ka jāmeklē to puisi kurš lika iekārtu. Divas dienas pavadu pie servisa brīdinot citus par viņas nedarbiem. Bet katrs mācās no savām kļūdām!

B bullet 13.03.2017

neieteiktu so servisu ..

E Edgars Zelmenis 10.06.2019

Esmu apmierināts ar servisu. Tik tālu viss bez problēmām. Vienmēr ir ātra un vienkārša komunikācija. Domāju, ka katram klientam savas problēmas, bet cik esmu bijis pie šiem džekiem man viss super. Tagad ir kaut kādas problēmas ar sistēmu, drīz braukšu pie viņiem ciemos apskatīsimies :) Esmu nobraucis jau kādus 50 tūkstošus km.