www.sudzibas.lv Premium Glass Systems SIA Mani kā strādnieka neitrāla pieredze

AtrisinātaPremium Glass Systems SIA - Mani kā strādnieka neitrāla pieredze

Sākšu ar sludinājumu pēc kā mani atrada šī firma, tur es rakstiju ka man ir vispārējā pieredze būvnīecībā 2 gadi, ka es montēju keramogranītu un fibrocementu, injektēju plaisas, smērēju hidroizolāciju. Kad es atnācu offisā man teica ka starta alga pēc nodokļiem ir €7/H, bet vajag precīzi strādāt, var mierīgi, uz ko es atbildēju ka ātri nestrādāšu, vel man uzprasija vai es kautkad turēju fleksi :) atbildēju pozitīvi. Kad es atnācu pie būvlaukuma kurš atradās pretī Origo izrādijāš ka mūs jauno darbinieku ir divi. Mums ātri uztaisija caurlaides un mēs iegājām. Brigadiers teica ka vajag no kādiem logiem noņemt gumijas, viņu vietā ieskrūvēt profilus un uzlikt gumijas uz viņiem. Mēs trijatā paņēmām instrumentus un aizgājām uz stelažām kur brigadiers pateica ko darīt un aizgāja. Tie profiliņi jau bija sagriezti pēc izmēra, bet kā viņus pieskrūvēt... Sākumā vajadzēja tieši izurbt caurumu, akurāti ieskrūvēt to skrūvi un līdzeni uzlikt to gumiju. Mēs ne uzreiz sapratām ka vajag vel iebliezt ar patronu lai skrūves galviņai būtu vairāk vietas lai aizietu pitetiekami dziļi, vel mēs nezinājam ka gumijas skrūvju vietāš vajag nedaudz apgriezt. Pēc pusdienām mēs vel kādas 1.5 st. bijām uz stelažām pēc kā mūs paprasija palīdzēt uzcelt logu rāmjus augšā, kādu pus stundu pirms pieciem mēs vel pabijam ar tiem profiliem... Nākamajā diena brigadiers paprasija pārtaisīt to darbu, gumijām vajadzēja būt ideāli piespiestām. Mēs vel 3 stundas nodarbojamies ar redzami vajadzīgu perfekcionizmu. Ap pus divpadsmit mēs atnācām pie mūsu konteinera kurš bija negaidīti ciet, kolēģi bija tuvumā. Mūsu stiprākais čalis (brigadieris kautrīgs?) ielaida mani ar citu jauniņo un pateica ka mēs esam atlaisti. Mēs divatā zem viņa aukstā skata nolikām instrumentus, pārģērbamies, izčekojamies un atdevām caurlaides ar pēc viņa vārdiem dārgiem čipiem. Aiz vārtiem jau ne kolēga pazvanija lai uzzinātu kad būs alga par šām 1.5 dienām, viņam atbildēja ka nākošaja nedēļā. Nākošajā nedēļā nekas neatnāca, pēc diviem zvaniem man jau likās ka... jūs zināt kā saucas cilvēks kurš saka ka izdarīs bet neko nedara. Šajā firmā kā man pateica intervijā maksā 5, 15, un 20 datumā. 16 datumā es tomēr saņēmu algu, pie tam €7 netto nevis minimālo €4,67 bruto būvniecības nozarē.
Man nav sveramu pretenziju firmai. Gribu atzīmēt ka čaļi nav toksiski, vienkārši es reti izguļos un man ir vāja balss (varu pat nedaudz noraut ja skaļi runāju) tapēc izskatos slikti. Brigadieris varēja drusku vairāk kontrolēt darbu. Atlaišana kad jau iebrauci vienīgā, parādītā tēmā. Ja es neprasītu par algu, es viņu saņemtu?

Sūdzība veiksmīgi atrisināta prm 17.03.2023

Tā ir vienkārši neitrāla atsauksme... Problēmu nav.

P

Izklausās pēc aplokšņu algas. VID vajadzētu uztaisīt kādu pārbaudi tajā objektā!