www.sudzibas.lv Premium Garage Dramatiska kvalitāte

Premium Garage - Dramatiska kvalitāte

Neiesaku. Labu gribēdams, pirms auto likšanas tirdzniecībā, aizvedu uz Premium garage nopulēt auto, piedāvāja arī ķīmisko salona tīrīšanu, piekritu. Vienu dienu un 200 eur vēlāk - motora pārsegs pulēts tik aktīvi, ka tagad izskatās kā zvaigžņota debess (atlekusi krāsa, tipa, vietās, kur esot situšies grants akmentiņi, minējums), aizmugurējais bamperis izskatās vispār nav aiztikts, ap numura zīmēm arī tikai "appulēts", benzīna bākas vāciņš vairs nefiksējas ciet. Salons arī drīzāk apslaucīts ar mitru lupatiņu, ne ķīmiski tīrīts. Pirkstu nospiedumi turpat, kur bijuši, uz paneļa pat šķiet jauna švīka no pildspalvas vai marķiera, nezinu.
Principā, dabūju uz kakla lielākas problēmas, nekā pirms tam... Nezinu, varbūt tā vietējo auto "spodrinātāju" specifika un vidējais līmenis - nav ar ko salīdzināt, bet šiem džekiem rokas aug ne no pareizās vietas. Nav vērts, mēģiniet citur.

Z

V Vitalijs2341 14.05.2017

Man auto bija premium garage, un varu pateikt, ka tas ir labākais darbs, ko es redzēju. Braukšu nopietni vēl reiz un rekomendēju saviem draugiem!

G Gabriela Salvatore 04.07.2018

Tagad meistars kurš labi pulē pārgājis uz Caroscar.lv tas tipa uz šmerļa ielas kas ir. Tagad Premium Garage nesniedz labus pakalpojumus.

D Dainis82 14.05.2017

Man tapat, ka Vitalijam. Laba kvalitāe un zemas cenas , īpaša atteiksme man kā Premium Garage klientam!

N Nauris82 11.06.2017

Izskatās, ka tās labās atsauksmes raksta pats īpašnieks, tā vietā, lai kvalitatīvi paveiktu darbu.

Z zhanis_ 22.11.2017

Iegriezos Premium Garage pirmo reizi un noteikti turpmāk pie viņiem atgriezīšos. Darba rezultāts bija pārsteidzoši labs. Neticu, ka viņi būtu kautko izdarījuši pavirši.

R Raivis 24.03.2018

Mazgā ar attieksmi un pavada ar smaidu. Tikai labus vārdus varu teikt.!