Premium Finance Solutions Limited - Krāpšana

Labdien. Sakiet lūdzu vai kāds var man palīdzēt piedzīt naudu no finansu platformas? Novembrī piezvanīja un piedāvāja papildināt uzkrājumus. Visu laiku sūtīja sms un lika pārskaitīt naudu. Katru reizi, bija visādi iemesli, lai nebūtu man jāpārskaita nauda. Tad bija man jāpārskaita par naudas sadalīšanu, jo tik lielu summu banka nepieņemot, tad bija jāpiemaksā, jo valūtax kurss mainījās, tad jāpārskaita par naudas pārvešanu u. T. T. Pēdējo reizi sazinājās ar mani 13.03.2023. G. Un prasīja atkal pārskaitīt naudu. Kad es pateicu, ka man vairāk nav naudas, ko pārskaitīt apklusa un vairāk neko neraksta. Viņi pieslēdzās ar anydesk un pārskaitīja naudu no sākuma it kā uz manu kontu lietuvà un pēc tam caur cripto.com laikam uz savu kontu.

ž

D Dom2 15.03.2023

Парень, ты попался в сети мошенников и помочь тебе сможет лишь Господь Бог.
В капиталистическом мире годовой рост капитала в 15% или удвоение капитала в 2 раза в течении7 лет ,является идеальным показателем .
Все кто предлагает больше - являются мошенниками. Это простой тест, чтобы больше не попадаться.

I ilrgjefiho 15.03.2023

Piedodiet, atvainojiet. Jūs uzmeta kā lielu muļķi.
ļaut šiverēt pa jūsu datoru caur Anydesk programmu cilvēkiem, kuriem jūs par 100% neuzticaties, tas vispār ir no dzīves pilnīgi neko nesaprotoša cilvēka rādītājs

LEXEM 15.03.2023

Labdien,
Jā, tie visdrīzāk ir krāpnieki. Pat iesūdzēt tiesā nav kam. Policija šajās lietās arī parāda sevi ne no labākas puses. Policija atteiks - 100%. Vajag protams vairāk informācijas. Bet ja tiek maksāts no bankas konta un aizpildīts lauks " mērķis", tad var cerēt ka banka iesaldēja to naudu. Kaut ko var mēģināt dabūt no bankām. ja ir interese, rakstiet.
SIA Lexem, juridiskais birojs
Speciālā atļauja (licence) parāda atgūšanas pakalpojuma sniegšanai Latvijas Republikā Nr. PA-2023-1

ž Žgune 15.03.2023

Būtu labi, ja jūs mēğinātu atgūt kaut daļu no manas naudas, bet samaksāt varēšu tikai no atgūtās naudas, jo visu atdevu un tagad maksāju kredītus.

LEXEM 16.03.2023

Labdien,
Neko daudz te nevar izdarīt. Jums ir jāraksta iesniegumi bankai, ka nauda kuru Jūs pārskaitījāt bija krāpniecība un cerēt uz to ka nauda ir iesaldēta Jūsu bankā, starpbankā vai bankā kurā ienāca nauda. Jo bankām ir pienākums pārbaudīt klientus un viņi bieži vien iesaldē naudu līdz viss noskaidrosies. Manā praksē bija tādi gadījumi un naudu varēja atgūt. It īpaši ļoti svarīgi lai būtu pareizi un daudz informācijas uzrakstīts laukā "mērķis". Teiksim bankas anketā krāpnieki uzrakstīja, ka viņi nodarbojas ar koksnes tirdzniecību, bet nauda atnāk par juridiskiem pakalpojumiem un nauda uzreiz tiks iesaldēta līdz viss noskaidrosies.

ž Žgune 16.03.2023

Tie, kas man naudu neizveda, bet vienmēr atradās, ko pateikt lai es maksātu ir [slēpt]@localbitcoin.exchange.

ž Žgune 16.03.2023

Labdien. Viņi no sākuma naudu pārskaitīja uz kaut kādu it kā manu lietuvas kontu tas bija janvārī. Nezinu kas tur notika , bet pēc tam februārī pārskaitīja atkal it kā uz manu bankas kontu Maltā. Tur jau laikam jāraksta vēstule angļu valodā? Man ir planšetē sarakste ar viņiem , kas atrod iemeslus, lai man būtu jāmaksā.

LEXEM 16.03.2023

Labdien,
To ko Jūs tagad aprakstījāt - tā ir naudas atmazgāšana un Jūs tajā piedalījāties. Tā ir kriminālatbildība. Kā bez Jūsu līdzdalības viņi varēja atvērt bankas kontus? Jāzina Jums ir bankas konti vai ne? Rakstiet vispirms uz savu banku. Uz kāda pamata Jūs/viņi naudu pārskaitīja un uz kādu Lietuvas banku un vai tad Jums ir atvērts tur bankas konts, kā fiziskai personai? Ja - jā, tad jāraksta Lietuvas bankai no kurienes Jums uzrādījies tur konts un kas un kurš rīkojās ar naudu. Atvērt kontu attālināti protams var, bet prieks tā ir jāidentificējas un tt.
Sarakste neko nepierāda.

ž Žgune 16.03.2023

Es saprotu, ka no viņiem neko nevaru piedzīt. Paldies Jums. Tas ir drausmīgi. Zaudēju ļoti daudz naudas.

R RXX 16.03.2023

Vai tiešām radu vai draugu vidū nebija neviena, kurš saprata un pateica, ka tā ir acīmredzama krāpšana? Vai arī nauda tik ļoti aptumšoja prātu, ka pievērāt acis uz visiem sarkanajiem karogiem?