Premier Galerija Rīga - Ļoti slikts serviss

Cik zinu, šo veikalu, pat kāju nevaru mierīgi iespert, kad man jau grūdīs rokā visu nevajadzīgo un izteiks nepiedienīgus komentārus par manu izskatu un to, kas man tajā būtu jālabo. Pati strādāju skaistumkopšanas sfērā un zinu savu ādas tipu un produktus, ko mana āda panes. Piem. Pasaku, ka nepatīk taukaini un eļļaini produkti tad man tūliņ uzgāž tādu. Tur tās ''konsultantes'' vispār kādreiz klausa? Nē. Redzot, ka mani nepaķers uz muļķi iet pie nākamā klienta un piedāvā tos pašus produktus, ko man un saka to pašu ko man. Ja esat gudras tad iesaku neiet tur. Esmu zvanījusi vairākas reizes tur un teikusi, lai pamaina attieksmi, jo neesmu pirmā ar šādām sūdzībām. Bet neviens pat neatvainojas un ''pasūta'' tālāk. Nerunāsim par to, kā man ādu sabojāja viņu kosmetoloģe viņu spa:)

V VilnisBanga 19.07.2019

Esmu tirgojis šo kosmētiku Amerikā un uzskatu, ka tā bija savā ziņā naudas izkrāpšana. Nebija nepieciešamas nekādas īpašas zināšanas, tikai jāiegaumē pārdošanas shēma un smaids līdz ausīm. Cenas vienam produktam varēja būt no 25 - kosmosam $, atkarībā no izjūtām un situācijas. Paši kioska īpašnieki teica, ka patiesībā jau šī kosmētika, tā īsti nevienam nav vajadzīga. LV iespējams ir savādāk, nēesmu saskāries ar šo lietu (pēc izskata nēesmu īstais uz ko tērēt enerģiju :D).