PREMIA saldejumi 1l iepakojumi - saldejums

Esmu saldejumu mile, daudz saprotu no saldejuma(kada tekstura, ka jagarso utt.)nopirku saldejumu, kad ed jut ledus kristalinus kopa ar saldejumu, tas ir nepareizi, saldejumam jagarso patikami kremaini, bez sasalumiem.Kastez dibena atklaju 1cm biezu ledus kartu-tas nebija saldejums.Tas nozime ka saldejums ir vai nu nepareizi uzglabats, tas ir atkartoti atsaldets, tad sasaldets.Vai nu uznemums pievieno udeni saldejumam, lai tas butu smagaks.Sita cilveku manisana, es maksaju naudu par saldejumu nevis par udeni, PREMIA saldejumi diezgan biezi ir ar ledus kristaliniem.

Z

G GintsRobežnieks 21.05.2010

Tā var gadīties ar jebkuru saldējumu un bieži vien tas ir atkarīgs no tā, kā tas tiek glabāts veikalā. Man garšo Premia saldējums un esmu tā FANS!!!

S sh 26.05.2010

Nekāda saldējuma pazinēja tu neēsi, jo pēc ķīmiskā sastāva tevis izvēlētais saldējums ir vairāk ķīmisks nekā veselīgs.

A Anna 26.05.2010

PIEKRĪTU Vakar ar meitiņu nopirkām Premium konusiņus kristāliņu nebija, bet vafele bija ļoti mīksta kā pankūka un saldējums bija ļļļoooti salds tas nomāca visas plombīra saldējumam raksturīgās īpašības pirmo reizi dzīvē mans bērns atdeva man saldējumu un teica ka negrib:(
Iesaku pamēģināt Ingman (Baltija)Vannilla, Superīga garša(arī konusiņš)
Nezinu ka tur ar ķīmiju bet nu garša mmmm:)