Preiss būve - vārti

Neizvēlaties Preiss būve firmu vārtu pasūtīšanai. No malas izskatās pēc lielas firmas, bet īstenībā serviss ir slikts, pasūtījumu jāgaida ilgi, prece nekvalitatīva, kaut arī cenas ir pietiekošo augstas. Saņēmām salauztas un nevajadzīgas detaļas un par pārtaisīšanu pieprasīja vēl papildus samaksu. Ļoti nepatīkami apzināties, ka visi meistari ir aizbraukuši uz Angliju, bet ir palikuši tikai haļafšiki, kas tik grib nokāst naudu un nekādas kvalitātes!

U Uldispreiss 07.09.2012

Labdien,

Vēlētos saņemt tiešu atbildi, kurā objektā un kāda ir bijusi nekvalitatīva prece? Negribas apgalvot, ka viss ir par 100% bez kļūdām, bet esam kompānija, kura atbild par savu produkciju un veiktajiem darbiem. 16 gadi esam šajā tirgū un mūsu kompānijā strādā cilvēki 10-15 gadus un ir sava amata meistari.

Ja ir kādas domstarpības, varat sazināties ar mani personīgi,

Uldis
Pārdošanas vadītājs
SIA Preiss Būve

P pārvaldnieks 08.08.2013

Ar šo saukli, ka "mēs labākie, mēs 16 gadus tirgū, mums amata meistari" Preiss soļo uz priekšu. Patiesībā, jau viss notiek kā jebkurā kantorī. Termiņš tiek nokavēts, uz telefona zvaniem mēdz neatbildēt, jo zin, ka vainīgi. Darbinieki kā visur, aiz sevis atstāj miskasti. BET tā visa ir norma, jo tā notiek lielā daļā celtniecības uzņēmumu. Nepatīk tas, ka ir šī slavas dziesma: "Mēs labākie, bet vot tie citi - tie gan haļavshiki.

Par nekvalitatīvu preci nevar piekrist - tā ir kvalitatīva! Taču par pārējo: "serviss ir slikts, pasūtījumu jāgaida ilgi, cenas ir pietiekoši augstas" jāpiekrīt.