Preiļu Leļļu muzejs - Apkalpošana

21.07.2015 apmeklējām Preiļu leļļu muzeju, kur diemžēl saskārāmies ar ļoti nelaipnu attieksmi. Braucot garām Preiļiem vēlējāmies apmeklēt izslavēto muzeju, bet kad tur nonācām, tad tikām sagaidīti ar pārmetošiem skatieniem, un tekstu - "Vai Jūs esat pierakstījušies"... Neviens no muzeja darbiniekiem laikam sveicināties gluži vienkārši neprot, vai nevēlas...Pie muzeja durvīm mūs sagaidīja jauna meitene, kura uzstāja, ka nākamreiz kad šeit brauksim vispirms ir jāpierakstās. Tāda pati attieksme turpinājās pie nākamās muzeja darbinieces, kad iegājām iekšā - mums tika iegrūsta sejā vizītkarte un strikti tikām nobrīdināti - nākamreiz ir jāpierakstās uz apmeklējumu. Kā Jums liekas, vai mums nākamreiz būs vēlme tur braukt???Tad sanāk, ja cilvēks vienkārši tāpat, otrdienas dienā vēlas apmeklēt šo muzeju, tad tas BEZ pieraksta nav izdarāms? Ļoti iesakām muzeja darbiniecēm apgūt klientu apkalpošanas sfēru...Esam ļoti vīlušies. Nedzīvojam turpat blakus, braucām pāris simtu kilometru, lai paciemotos pie Jums. Komplimentus tomēr vēlamies izteikt pašai māksliniecei, jūsu darbi (cik mēs ļoti saspringtajā otrdienas dienā paspējām redzēt) ir apbrīnojami.

D

A Anniņa_vanniņa 23.07.2015

Pilnīgi pretējs viedoklis par šo fantastisko muzeju. Muzeja mājas lapā ir skaidri uzrakstīts, ka sakarā ar lielo viesu skaitu, ir laicīgi jāpierakstās, lai atvieglotu darbiniekiem darbu. Piedošanu, bet ir iespēja vienkārši pazvanīt un apvaicāties. Kad ieradāmies, uzreiz pateicām, ka esam pēc pieraksta un mūs veda muzejā un visu apstāstīja. Par darbinieku attieksmi varu pateikt tikai to labāko! Fantastiskas un izpalīdzīgas meitenes gan muzejā, gan ģērbtuve. Jaunā meitene pat nāca klāt palīdzēt sakārtot apģērbu, ja viņa pamanīja :). Liela uzmanība tiek pievērsta viesiem. Darbinieki nevar paredzēt klientu pieplūdumu, ir sevišķi vasaras sezonā, tāpēc, protams, ir labāk meitenes iepriekš pabrīdināt!