www.sudzibas.lv PR Holding Nekvalitatīvs darbs

PR Holding - Nekvalitatīvs darbs

Šī kompānija savus solījumus un pienākumus veic ļoti pavirši. Godīgi sakot, to, par ko viņi saņēma naudu mana uzņēmuma projekta ietvaros, es varēju izdarīt pati. Esmu vīlusies J. Riņķa kungā.
Meklējiet citas PR kompānijas!

H ha-ha 28.07.2009

No kā var secināt, ka šis apgalvojums ir nepatiess un to visdrīzāk rakstījis kāds Riņķa konkurents. Komentārā norādīta nepareiza uzņēmuma adrese. Tāpēc, ja tāda Mārīte kādreiz vispār būtu strādājusi ar šo uzņēmumu (un kā pati apgalvo, maksājusi lielu naudu par it kā slikti padarītu darbu), tad viņai vajadzētu vismaz zināt uzņēmuma īsto adresi, kas ir atrodama uz ikviena viņas it kā apmaksātā rēķina (vismaz es kā PR Holding esošais klients saņemu rēķinus ar citu adresi).

Secinājums – Mārīte (ja tāda eksistē) visdrīzāk nekad ar PR Holding’u nav strādājusi, bet visa tā saucamā „sūdzība” ir prasts mēģinājums vienkārši ieriebt Riņķim un viņa vadītajam uzņēmumam. Par to gan es galīgi nebrīnos, jo viņš patiešām ir viens no labākajiem speciālistiem savā nozarē. Vienīgi metodes gan tiem viņa pretiniekiem galīgi lētas. Acīmredzot kvalifikācija neļauj izdomāt kaut ko rafinētāku.

:P

A Arājs 13.01.2011

Tipiska J.Riņķa demagoģija. Ja apskatīsieties šīs cēlās firmas mājas lapā atrodamajos rekvizītos, tad tur figurē divas adreses, no kurām viena ir iepriekš minētā adrese sesku ielā