Postkom.lv - Apkraapa:(

Ir tās saits www.postkom.lv, tur notiek izsoles ar virtuālo naudu, to virtualo naudu var vai nu noelniit vai arii nopirkt par realo naudu. Izsolee bija mobilais telefons. Loti gribeju vinnet tapec nopirku virtualo naudu par realo naudu, iztereeju 50ls, ok vinneju arii izsolee peec tam, bet ko shie... izsolee es vinneju 2007.gada oktobrī, cik jau ir pagajis paskaitiet, sie veel nemaz netaisas ne man atbildeet ne arii mobilo atdot. Palasot forumu var arii redzeet ka citi cilveeki arii ljoti paliek neapmierinaati ar izsoleem, jo tu lielakoties izsolees uzvar cilveeki, kuri ir bez bildeem kuru draugos nav un kuri pilnigi pliki nekaadu zinu par viniem.Vel arii nekadu pieradijumu man nav ka esmu tajaa saitaa vinnejusi to mobilo, pieradit nekaa jau nevaru, jo tur sen jau izsoles ir aizgajushas uz priekshu un raada tikai jaunaakas pabeigtas izsoles.Gribetu zinaat kur es varu griezties ar sho probleemu, jo tiesaam piechakareeja mani.

B Baņkieris 25.01.2009

Šādas izsoles ir domātas lohiem un Tu esi viena no tiem!
Visi šie saiti ir domāti konkrētas personu grupas peļņai! Un tas, ka tur kāds kaut ko ir vinnējis nav pierādāms vai arī kāds no šī grupējuma!
Nu nevar priekšmets maksāt lētāk, nekā viņš maksā! Kad beidzot jūs to sapratīsiet!?
Bet kamēr būs tādi lētticīgie haļavščiki, tikmēr būs šādi lohotroni un grupas, kas uz to pelnīs!!!

M meitene 25.01.2009

Nav jau leetak, tur maksa ar virtualo naudu kuru vari nopelniit tajaa saitaa un peec tam nosoliit to naudu par konkreeto balvu, sanaak ja regulari sedi tajaa saitaa tad ne santiima neizterejot varu dabuut ari daotru, vai piemeram agad biletes uz dinamo speleem, bet besii...tos lohus kas taa chakaree cilveekus var tachu atrast kamer saits nav sleegts.

A ally 25.01.2009

Acīmredzot, glupa tu esi!Es tajās izsolēs esmu četras reizes vinnējusi visādas biļetes un vienmēr viss ok!nevajag dirst!tur, goda vārds, viss ir pilnīgi godīgi!!!

A ally 25.01.2009

Un, starp citu, nevienu santīmu neesmu iztērējusi! Tos postus var sakrāt arī savādāk!