E Es 19.12.2011

Ir citas alternativas, kur adminis ar lietotājiem ir korekts un uz TU, piemēram - www.sextrem.lv

S simba 19.06.2012

To pasu var teikt par portalu www. Xtra.lv Kur klienti kaa tressaa persona ieliek tur meitenu sludinajumus, adreses un bildes. Kas peec likuma ir aizliegts, vajag visam meitenem savakties un iet uz menteni rakstit iesniegumu, lai to nejedzigo portalu ver ciet, jeb likt lielu soda naudu par cilveku aizskarsanu. Kriminalitaate aug pateicoties Portalam www.xtra.lv
Tur reketi rosaas uzzin adreses un tad brauc ciemos abzagt. Pateicotiem klientiem.

Ausainītis 19.06.2012

Nevajag maukoties, un nebūs jābaidās no reketa un suteneriem.

M mja 19.06.2012

vajag est kakas, gluzhi ka Ausainits! tad reketieri un suteneri ne tuvuma neradisies.
Pajautajiet vinjam pasham..

Ausainītis 19.06.2012

Mja, arī tādiem miskastniekiem, kā Tu neviens sevi cienošs cilvēks tuvāk par 10 metriem netuvojas. Tu un Tev līdzīgie ne tikai suņu un kaķu kakas ņammā, bet arī žurkas ar visām iekšām un iekšu iekšām nesmādē!

nemelo, Ausainit!
Atksiriba no tevis, neesmu padumju laika sovaks, kurs publiski zinjo par sunja kaku garshu.
Ieteikums- nedzer vairs tik daudz. Smadzenes miekshkjejas tev.

Zhel, ka latvanija tik daudz komunistu atliekas palikushas, kuras pa maskavam braukajushas tupeles laizit.

Atvertu chekas maisus tur nevien tadi Ausainishi ara izpeldetu.

Ausainītis 19.06.2012

Nemot vērā, ka tava māte pist deva visiem komunistiem, var gadīties, ka esmu pat savu dižciltīgo pimpi pielicis pie tavas radīšanas. Tā ka nespļauj akā, no kuras pašam jādzer! Čekas maisos ne tikai tavi vecāki būtu, bet arī visa tava mājasgrāmata! Interesanti, kādiem saimniekiem tu pautus laizi, ka pat latviešu valodu savā datorā nevari ieinstalēt? laikam tiešām ko atrodi miskastē, to arī liec uz zoba! Tā taču ir-smirdonīt? Tu jau nekādu citu dzērienu kā kazas mīzalus neesi baudījis, kā tu vari spriest par šmigas iedarbību uz normālu cilvēku organismu?

:DDD komunists!

Ausainītis 19.06.2012

Tu pārāk nekrenķējies, ka esi komunista atvase-iebāz nēģerim dirsā redīsu un galu nokod, paliksi sarkanbaltsarkans!

M mja 20.06.2012

Ausainit, tu taksh esi pilniba degradejies!

Ausainītis 20.06.2012

Smirdoni, liecies reiz mierā! Laikam taisnība spēcīgi kož kaulā, ka esi tik fašistiski noskaņots!

M mja 20.06.2012

Degenerat, vai tu maz apjedz, ko nozime fashistisks?

Ausainītis 20.06.2012

Fašisti ir komunisma ideju turpinātāji-gluži kā tu! Sarkanas gan tev tās asinis! Izmēģini ar redīsu!

Ausainītis 20.06.2012

Normāli cilvēki parasti raksta "fašistisks", bet "fashistisks" parasti raksta vai nu pediņi vai ārzemju tūristi, kas šeit ir iemaldījušies garāmejot.

*Delfinka* 21.06.2012

;)))))mda...

M mja 21.06.2012

Letais alkohols dara savu...

Ausainītis 21.06.2012

Tu jau lopiņ kopš dzimšanas esi glups, alkoholu tev nevar dot pat ostīt! Pareizi, smirdonīt?

Z zaptesburka 21.06.2012

Nu, pag, pag, vēsturiskajai patiesībai par labu jāsaka, ka fašisti nebija gan komunistisko ideju turpinātāji... Īsti gan interesants Musolini man nav šķitis, tāpēc pārāk labi tās lietas nepārzinu, bet tik daudz tomēr vajadzētu būt skaidram...
Ausainīt, bet Tu viscaur esi (jūties) dižciltīgs, vai tikai tā domā par atsevišķām sava ķermeņa daļām? Un, pats galvenais - kas Tev ir pret žurkām? Vai tas ir tikai pret žurku lietošanu uzturā? (Šis ir svarīgs jautājums! Ceru, ka atbildēsi!!)

Ausainītis 21.06.2012

Žurciņas ir dikti mīlīgi kustonīši, un es nicinu tos, kuri žurciņas lieto pārtikā! Nu vai Tavu ziņkāri apmierināju?

M mja 21.06.2012

Ausainitim sunju kakas garsho. Vismaz ta vins te viena diskusija rakstija. Tie, kuri ed sunju kakas ir Ausainisha korifaani. ;)