Polis Jānis Top media - Super slikts serviss

Top media strādā super neadekvāts Jānis Polis kurš publiski apvaino citus, un zemākās kvalitātes klientu serviss viņa izpildījumā ar, kādu esmu saskaries, pats jānis no sava lielā Amata ir pārfantazējies puišels, kurš no tā ka viņam ir tik liels amats jūt pārvarenību, ka viņam atļauts publiski apvainot citus. Par to tik iesniegts iesniegums par goda un cieņas aizskaršanu un neslavas celšnu, kā arī pabrīdināta pārējā sabiedrība ar tv, interneta un preses starpniecību, par šādu subjektu, kurš nav šinī pasaulē apguvis jēdzienus, kas ir morāli ētiskās normas dzīvojot mūsu sabiedrībā, tas būs audzinošs rakstura darbs, kura rezultātā Jānis polis varēs iemācīties jaunas nezināmas priekš sevis lietas, ka viņam nav neviens devis tiesības apvainot citus, un ar to savu pārfantazēto varenību viņš beigs apspiest citu cilvēku tiesības. Neiesaku nevienam sadarbību ar viņu, jo ja cilvēks nemāk uzvesties tik elementārā kontakt līmeni ir super apšaubāms, ka viņam piemīt vispār kaut kāda veida profesionalitāte.

I

U uns 06.03.2021

ko viņš jums piedāvā digitālo reklāmu? to kantoru ir daudz kas par Google profesionāļiem sevi dēvē, kad paņem pakalpojumu, tad saproti, ka naudu tērē pa tukšo, jo rezultāts 0. Tad mani apvaino, ka GTM kodu es nevarot ielikt, tad kad priekš Facebook neesmu iedevis pietiekoši informāciju, kam tad es tiem lox...iem maksāju? Par neko? Tā sanāk, jo beigās rezultāts patiešām 0. Arī īpašnieks bija Jānis.

U uns 06.03.2021

https://www.topmedia.lv/ - šis kantoris? Nu jā visi Google premiere partneri :)))))šis arī Yandex partner ...